завантаження...

Діти на весіллі. Як зробити так, щоб вони не зіпсували свято?

Діти на весілліВаші маленькі родичі, діти ваших друзів або, нарешті, ваші власні діти на весіллі можуть створювати деякі проблеми.

Весь час бовтаються під ногами, що, звичайно, ще можна терпіти, але не в найвідповідальніші моменти. Постійно лізуть в кадр так, що ви ризикуєте отримати фотографії, на кожній з яких буде третій зайвий. Діти шумлять, кричать і плачуть, як вам здається, у самий невідповідний момент. І це не все, на що вони здатні.

Кілька ідей про те, як уникнути таких проблем на весілля: 

Скоротіть час присутності дітей.
Весілля - це довгий і наповнений враженнями день. До моменту банкету дитина буде вимотана, а з втомленим чадом складніше мати справу. Тому краще запрошувати маленьких гостей тільки на банкет. Вам самим буде спокійніше без дітей на прогулянці, і тим більше в РАГСі. Мова йде скоріше про маленьких діток. Старші діти в силах будуть провести весь день з вами і розділити вашу радість.

Дитячий опікун.
Якщо дітей більше двох, то краще, щоб ними займалась спеціальна людина. У дитячого опікуна повинно бути два завдання: розважити дітей і забезпечити, щоб вони не лізли до нареченого і нареченої в невідповідні моменти (реєстрація шлюбу, перший танець, кидання букета нареченої, розрізання торта і тд.).

Таким опікуном може бути хтось із ваших близьких, але краще людина зі сторони, яка, займаючись дітьми, не буде відчувати себе позбавленою задоволення на вашому весіллі. Фірми, які організовують дитячі свята, зараз пропонують послуги аніматорів, які розважають дітей під час дорослого бенкету (у Києві близько 300 грн. / год), можна викликати клоунів, замовити невеликий ляльковий спектакль, який діти із задоволенням подивляться в затишному куточку, або організувати рухомі ігри біля дитячого столу.

Експлуатація дитячої праці.
Кращий спосіб забезпечити тишу і слухняність дітей - залучити їх у свято, нехай будуть його активними учасниками. Якщо діти опинилися в РАГСі - задійте їх у процесі. Нехай маленький хлопчик у зворушливому костюмчику тримає подушечку з кільцями, а дівчинка-квіточка несе шлейф вашої сукні. Дітей можна зробити відповідальними за кошики з пелюстками троянд, за повітряні кульки, хлопавки і мильні бульбашки. На банкеті діти можуть вручати призи за участь у конкурсах і розносити весільний торт гостям.

Турбота про малюків.
Якщо діти супроводжують вас в РАГСі і на прогулянці, не забудьте приготувати для них дитячу їжу та напої. Перевірте, включили чи в банкетне меню страви, які прийдуть до смаку дітям. Якщо серед гостей будуть зовсім малюки, дізнайтесь, чи є в ресторані дитячі стільчики. Дітям старшого віку можна виділити окремий стіл, підготувати для них олівці, фломастери, папір і розмальовки.

Якщо правильно підготується до торжества, не буде зайвих розчарувань на весіллі і всі гості, навіть найменші, відчують себе бажаними!

Цікаво знайти: хочете, що ваші діти завжди були охайними і гарно виглядали на весіллі. Тоді вам час відвідати інтернет-магазин, де можна придбати найкраще та найоригінальніше дитяче взуття за доступними цінами...

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин