завантаження...

Дівич-вечір - прощання зі свободою

Дівич-вечір - дуже давній звичай. У старі добрі часи наречена і її незаміжні подружки влаштовували посиденьки напередодні весілля, під час яких вони співали пісні і займалися рукоділлям, виготовляючи гарні речі ( хусточки , пояси, намиста, стрічки). Все було більш ніж скромно і невинно.

Традиція влаштовувати дівич-вечір дотримується і в наші дні. Однак сучасні дівочі вечірки мало схожі на передвесільні посиденьки наших бабусь і прабабусь. По суті, від старовинного звичаю залишилося лише назва.

Якщо раніше дівич-вечір збирали в будинку у нареченої, то сьогодні це не є обов'язковим правилом: наречена і її подружки можуть веселитися хоч в ресторані, хоч в  ночном клубе, хоч в барі з чоловічим стриптизом. Можна влаштувати вечірку і в сауні або на природі.

Є одна важлива умова проведення дівич-вечора, що збереглося з давнини до наших днів - на ньому не повинно бути чоловіків. Однак ця умова сьогодні дотримується все рідше. Адже головна мета дівич-вечора - дати нареченій можливість в останній раз відчути себе вільною.

Присутність чоловіків, серед яких немає нареченого і родичів, якраз дає таку можливість. Йдеться, наприклад, про чоловіків - стриптизерів або про приятелів чоловічої статі. Хоча такий варіант, звичайно, підходить лише сміливим і розкутим нареченим.

При організації такого crazy - дівич-вечора врахуйте декілька важливих моментів. По-перше, не варто влаштовувати його безпосередньо за день або два до весілля, інакше похмільний синдром і муки совісті перед нареченим зіпсують все весільне враження. З місцем для дівич-вечора потрібно визначитися заздалегідь, щоб орендувати місця. Необхідно скласти список запрошених і попередити їх хоча б за кілька днів.

Тим, хто вирішив використовувати дівич-вечір по максимуму і, що називається, гарненько відірватися, варто убезпечити себе від можливих наслідків. Під впливом алкоголю можна наламати дров, тому потрібно знати міру і побільше закушувати. Якщо намічається дівич-вечір з присутністю чоловіків, навряд чи доцільно брати з собою фото- або відеокамеру. Інакше в пам'ять про чудово проведений день прощання зі свободою може залишитися серйозний компромат. Добре, якщо наречений дотримується демократичних поглядів, але і в цьому випадку його реакція може бути непередбачуваною.

Не варто запрошувати на такий дівич-вечір подруг, у вірності яких є сумніви. Сьогодні вона посміхається і підбиває наречену на приватний танець з тим смаглявим красенем- стриптизером, а завтра може зовсім випадково проговоритися про це нареченому або одному з його друзів.

Якщо прийнято рішення влаштувати « відв'язний » дівич-вечір, не варто намагатися проконтролювати парубочий, який організовується нареченим. Нехай він і його друзі проводять час так, як їм хочеться, тоді і у нареченої з'являться необмежені права .

Думка про те, що коханий буде прощатися зі свободою в оточенні красивих дівчат, не дає спокою і заважає спати ? Тоді краще відмовитися від своєї божевільної ідеї і запропонувати йому влаштувати вечірки в один час і в одному місці, але в різних приміщеннях - обом буде спокійно, а на наступний день нікого не буде мучити совість.

Яким б не був дівич-вечір, манірним і нудним або веселим і пікантним, головне - провести його так, щоб не довелося ні про що шкодувати - ні про втрачену можливість, ні про допущену дурості.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин