завантаження...

Казкова шлюбна ніч

altДо першої шлюбної ночі у всіх без винятку ставлення особливе - трепетне і хвилююче. І абсолютно не має значення, чи дійсно ця подія відбудеться вперше для молодят або у них вже є досвід інтимних відносин. З першої шлюбної ночі починається справжнє подружнє життя, і його початок обов'язково має залишити найчарівніші враження у новоспеченого подружжя, щоб спогади про ці чудесні миттєвості збереглися на все життя.

Як же краще провести настільки важливу подію? Хтось віддає перевагу експромту, іншим подобається все ретельно продумувати за кілька місяців до самого весілля, а треті просто перекладають всі турботи на плечі батьків або фахівців, що займаються організацією весіль. Якщо ви відноситеся до другої категорії і не бажаєте довіряти такі потаємні моменти подружнього життя стороннім, вам знадобляться наведені нижче поради.

Де, на чому, з чим і як?

Отже, для початку необхідно обміркувати, куди ви зможете відправитися ночувати після весільного банкету. Варіанти можуть бути різні: власна чи наймана квартира, кімната у батьків, дача, готель та інші, більш екзотичні варіанти. Звичайно, найкраще повернутися у свою квартиру, де ніхто не буде вас турбувати, і де ви зможете створити таку обстановку, яка тільки прийде вам в голову. У хід може піти що завгодно: повітряні кулі, свічки, квіти всюди; акриловая ванна вайер, наповнена іскристим шампанським або пелюстками троянд, і т.д.

Багато молодят вважають за краще знімати номер для молодят в готелі. У цьому випадку про відповідне оформлення подбає адміністрація готелю, а ви зі спокійною душею можете вдосталь повеселитися на весіллі і піти в свій номер, коли забажаєте. Єдиним мінусом в цьому випадку може бути тільки чимала вартість номеру.

Якщо ж у вас немає іншого виходу, окрім як ночувати в батьківській квартирі, не впадайте у відчай! Тактовні батьки можуть залишити молодят наодинці, а самі втечуть ночувати до родичів. І навіть якщо батьки будуть мирно спати за стінкою, ви все одно зможете обдарувати один одного ласками і створити в своїй кімнаті відповідну атмосферу. Постеліть на матраци шовкові простирадла синього або червоного кольору - шовк таких кольорів виглядає дуже еротично і налаштовує на відповідний лад. Легкий аромат пахощів буде діяти як афродизіак, пробуджуючи в вас вогонь бажання, а м'яке світло свічок або торшера додасть обстановці особливу романтичність.

Як себе вести в шлюбну ніч? Розкуто, ніжно і пристрасно. Ви тепер подружжя, і повністю належите один одному, тому сором'язливість буде зайвою. Говоріть про кохання, відчувайте один одного і повністю віддавайтеся емоціям. Ця ніч дійсно повинна стати чарівною!

Згадайте, вам, швидше за все, доводилося чути розповіді "старших товаришів" про те, що в першу шлюбну ніч вони дуже втомилися, ледве дісталися до ліжка і забулися міцним сном. Інші були надто захоплені підрахунком грошей або поглинанням їжі, до якої під час урочистості не вдалося навіть доторкнутися. Мотайте собі на вус, щоб не повторити ці помилки і не згадувати потім до старості, як ви удвох зосереджено вважали монетки або гризли курячі крильця. Не дарма існує повір'я: якою буде перша шлюбна ніч, таким буде і подружнє життя надалі!

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин