завантаження...

Куди зникає романтика!?

вечеряТе, що романтика в сімейному житті поступово зникає - це цілком об'єктивний і, на жаль, практично незворотній процес. Інше питання - чим цей процес обумовлений? І чи можна з ним боротися? Спробуємо розібратися.
У тому, що поняття «сімейна романтика» може викликати лише іронічну посмішку, частіше за все винна сильна стать. Поміркуйте самі: вже так склалося в нашому суспільстві (втім, не тільки в нашому, як би шалені іноземні феміністки не намагалися довести зворотне), що чоловік у відносинах грає роль ведучого, а жінка- на другому плані. Звичайно, бувають сім'ї, в яких все вирішує жінка, а її чоловік-підкаблучник виконує все беззаперечно. Але навряд чи в таких сім'ях гостро стоїть проблема відсутності романтики - дамі-командиру явно є, чим зайнятися, крім зітхань на лавці.

Отже, як відомо, чоловік за природою своєю мисливець. Саме тому в період залицянь він активно дарує квіти, водить свою дівчину в кіно, кафешки та по іншим закладам. А коли отримує «здобич» - потреба завойовувати зникає, і він розслабляється. Більше не треба намагатися бути ідеальним і підтягнутим - жінка повинна терпіти його всякого: і з щетиною п'ятиденної давнини, і в старих домашніх шортах. Яка вже тут в такій обстановці романтика?

Чоловіки часто вважають, що основна причина, по якій романтика в сім'ях в'яне - це те, що жінку важко кудись витягти. І в чомусь вони, звичайно, мають рацію. Але давайте замислимося: що доводиться робити середньостатистичній жінці? Восьмигодинний робочий день, похід в магазин, приготування вечері для чоловіка. А у вихідні - прибирання, прання, традиційний похід до батьків, рідкісні зустрічі з друзями ... Якщо є діти - кількість справ зростає вдвічі. побачення
Де ж бідній жінці викроїти час для романтичної зустрічі з власним чоловіком? Можливо, якби цей самий чоловік хоч зрідка допомагав по господарству, час би й знайшлося. Невже хтось з чоловіків вважає, що якщо він візьме на себе прибирання квартири, дружина відмовиться піти з ним погуляти? 100% вона з ним після цього піде хоч на край світу: і в похід по болотах, і на бойовик. Ось тільки допомоги цієї дочекатися найчастіше неможливо.
покупкиЩе один аргумент на адресу жінок, який наводять чоловіки, - це небажання жінки йти туди, куди їй не хочеться. Мабуть, багато чоловіків дійсно впевнені, що жінка мріє затягнути їх на шопінг, а потім протягом двох-трьох годин вислуховувати глибокі зітхання і спостерігати жалібні погляди. Набагато приємніше піти в магазини з подругою, якій також цікаві покупки і вона не проти почекати, і теж  приміряти сукні та спідниці. Звичайно, багатьом жінкам хотілося б, щоб їхні чоловіки повели їх в торговий центр, стали б з інтересом розглядати їх в нових нарядах і захоплюватися. Проте всі розуміють - це з області фантастики.
Тому хочеться сказати чоловікам: ну невже є тільки дві крайнощі: місця, куди хоче піти ваша дружина, а ви ні, і ті, куди хочете піти ви, а вона категорично не бажає? Невже так складно знайти компроміс і піти туди, де буде цікаво вам удвох? От тільки навряд чи ви хочете думати про те, що це могло б бути за місце. Адже набагато простіше звалити всю провину за в'янення романтики на жінку.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин