завантаження...

Квіти для весільного букета

Квіти для весільного букетаВесільний букет - це не тільки чудова композиція з квітів, а й зашифроване послання.

Вибираючи квіти для букета нареченої, потрібно звертати увагу як на їх стійкість, так і на символіку.

Квіти для весільного букета: Троянди

Троянда заслужено вважається королевою весільного букета, адже вона здавна є символом любові. Флористи, складаючи букети для наречених, найчастіше використовують білі та кремові троянди, які символізують вічність і чистоту почуттів молодят.

Квіти для весільного букета: Лілії

Найпопулярніші квіти для весільного букета, традиційно білі. Коли потрібно підкреслити невинний образ нареченої, немає нічого кращого, ніж тендітні білосніжні лілії. Вони символізують вірність, невинність і справжню жіночність. Золотиста лілія - уособлення величності, а рожева - юності і свіжості.

Квіти для весільного букета: Кали

Забобони про траурність калл багатьох відлякують. Але якщо наречена йде в ногу з часом і бачить в кольорах насамперед позитивну та естетичну енергетику, то весільний букет з білих калл приведе її в захват. Тим більше що в багатьох країнах ці квіти втілюють цнотливість.

Квіти для весільного букета: Тюльпани

Стійкі до довгих церемоній тюльпани надають нареченим чи не найширший вибір стилю квіткової композиції. Весільний букет з тюльпанів може бути стильним, яскравим або неймовірно ніжним - залежно від стилю нареченої. Бутони цих прекрасних квітів розкажуть не тільки про вишуканий смак нареченої, а й про відтінку її почуттів.

Квіти для весільного букета: Орхідеї

Орхідеї - досить екзотичні квіти для весільного букета. У В'єтнамі орхідею шанують як квітка молодості і любові. Вважається, що її аромат додає букету нотку пристрасті. Європейці дивляться на орхідею трохи інакше: для них вона символізує елегантну досконалість.

Квіти для весільного букета: Гвоздики

Несправедливо призабуті у весільній флористиці такі чудові квіти, як гвоздики. Тим часом зі старовинних часів гвоздика символізує пристрасть. У поєднанні зі своєю дивовижною стійкістю ці квіти можуть стати наочною ілюстрацією незгасаючого полум'я любові молодят.

Квіти для весільного букета: Хризантеми

Хризантеми здавна уособлюють благополуччя і мудрість. Недарма саме ця квітка прикрашає герб Японії. Якщо весілля проводиться взимку, хризантеми - ідеальні квіти для букета нареченої, оскільки вони феноменально легко переносять холод.

Квіти для весільного букета: Фрези

Фрезії гарні тонким приємним ароматом і різноманітною гамою кольорів - від жовтого до бузковою. Крім того, незважаючи на крихкість, ці квіти досить довго зберігають свіжий вигляд.

Весільний букет з фрезій прекрасно підійде юним нареченим, які вміють дивитись на світ з щирою наївністю.

Квіти для весільного букета: Конвалії

Конвалії - квіти для весняного весільного букета, овіяні старовинними легендами. Є, наприклад, повір'я, що їх суцвіття - це намистинки розсипаного намиста Білосніжки або ліхтарики гномів.

На Русі конвалія символізувала щасливий сміх русалки Мавки, який було чути по весняному лісі, коли вона вперше дізналася радість любові.

Букет з конвалій також можна доповнити іншими білими квітами. Так, наприклад, на весіллі Кейт Міддлтон і Принца Вільяма , букет нареченої складався з конвалій і гілочок жасмину.

Квіти для весільного букета: Проліски

Ще один чарівний варіант для весняного букета нареченої - проліски. Існує красива стародавня легенда про те, як Адам і Єва, вигнані з раю, замерзали під холодним снігом. Раптом кілька сніжинок, бажаючи їх втішити, перетворилися на квіти. Побачивши перші проліски, Адам і Єва знайшли надію на кращі часи.

Квіти для весільного букета: Гіацинти

Гіацинт - символ відродження та радості. Один з перших квітів весни, він символізує початок нового життя. За старих часів закохані по числу бутонів гіацинта дізнавалися дату майбутньої зустрічі. Тому здавна ця квітка шанувався ще й як символ глибокої і міцної прихильності двох близьких людей.

Проте будьте обережні, занадто інтенсивний запах може викликати алергію і головний біль!

Квіти для весільного букета: Камелія

Незважаючи на зовнішню витонченість, камелія у всі часи уособлювала рішучість і непохитність духу і тіла. Зарозуміла краса камелії у весільному букеті символізує недоступність нареченої для чоловіків, крім коханого.

Нехай весільний букет нареченої буде не тільки чарівним, але і осмисленим. Вибираючи його разом, молодята зможуть вкласти у квіткову композицію таке значення, яке зрозуміле тільки їм двом. 

До речі, якщо вам буде необхідні ковані подставки для цветов, то в магазині kovkacold.com.ua на вас чекає великий вибір даних аксесуарів за доступними цінами...

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин