завантаження...

Люблять одних, а одружуються ...

altНа жаль чи на радість, не всі шлюби здійснюються на небесах. Якщо вірити статистиці, тільки 10 з 100 шлюбів укладаються за великого і світлого кохання. Сучасна молодь навіть жартує з цього приводу: «Одруження не лотерея. У лотереї у вас є шанс »... Шлюб взагалі стає зникаючим видом відносин. Більше половини пар віддають перевагу так званим вільним відносинам - цивільний шлюб. 
І все-таки чоловіки одружуються. Так що ж ними рухає, що змушує свідомо йти на такі жертви? Спробуємо розібратися: чому чоловіки, люблять одних, одружуються на інших.


Причина 1. Одружитися на гарній, розумній  і багатій ... 
Пам'ятайте афоризм: "Якщо ви хочете одружитися на розумній, красивій і багатій - вам доведеться одружуватися тричі". 
Дійсно, зайнявшись вибором майбутньої дружини, чоловік спочатку визначає для себе ряд критеріїв, яким вона повинна відповідати як дружина, як мати. Часто виходить так, що та, до якої він має ніжні почуття, зовсім не вміє пекти пиріжки з маминим рецептом, не витирає кожен день пил і не в захваті від дитячого плачу, зовсім не відповідає образу ідеальної дружини. Вихід один - одружуватися на Оксані Петрусенко, щоб вона пекла пиріжки і доглядала за маминою геранню, а любити можна буде кого завгодно. 


Причина 2. У пошуках ідеалу.
Дуже часто чоловіки, та й жінки теж, особливо виховані на романтичних традиціях або книгах, шукають свій ідеал. І хоча ідеалу, як довела наука, не існує в принципі, це нікого не зупиняє. Деякі його так і не знаходять, залишаються старими дівами і ненавидять цей "недосконалий світ", інші знаходять, але їх часто чекає не менш сильне розчарування - якщо ви знайшли ідеал, це не означає, що "ідеал" кидається на шию чоловіка з словами "як довго я тебе чекала". Ідеал може бути одруженим і щасливим, а якщо і вільний, то теж "у пошуках", причому шукає  зовсім інше і його впритул не помічає. Зіткнення з такого роду невідповідностями часто змушує чоловіків на відчайдушні вчинки. Наприклад, на шлюб з не коханою жінкою. В цьому випадку дуже хочеться дати пораду зневіреним мученикам: "Вибирати наречену безглуздо! Головне - вибрати тещу!" 

Причина 3. Другий раз за розрахунком ...
Багатьом  знайома фраза: "Перший раз одружуються по коханню, другий за розрахунком, третій за звичкою". Другий варіант дуже цікавий.
У наш фінансово-нестабільний час, чоловікам украй необхідна упевненість у завтрашньому дні. Говорячи про шлюби за розрахунком,  не йде мова тільки про  фінансову сторону. Беріть вище. Розрахунок іде на владу, кар'єрне зростання, становище в суспільстві, популярність та інше, які додаються до дружини привілеїв. Коли мова йде про все вищеперелічене, рідкісний чоловік здатний встояти перед спокусою, навіть якщо його майбутня або навіть  теперішня дружина стара, страшна маразматичка зі вставною щелепою:)

Причина 4. Одружені живуть довше ...
Багато хто говорить: "Неправда, що одружені живуть довше. Це їм тільки здається", - поки не одружуються самі. 
І немає нічого протиприродного в тому, що нормальний середньостатистичний чоловік мріє мати сім'ю, хоче прибивати цвяхи  і їсти домашні пельмені по неділях. У реальності це тихе щастя багатьом тільки сниться, бо в юності ми ганяємося за примарами, в зрілому віці ретельно придивляємося, щоб уникнути помилок і в результаті ні на що так і не наважуємся, а коли всі навколо вже звили "кубло" починаємо себе підганяти, плюс родичі та друзі "допомагають" ... Підсумок - в лексиконі з'являється неприємне слово "ТРЕБА" з давно забутого піонерського дитинства, яке часто перетікає в весілля з першою-ліпшою самотньою жінкою, і любов'ю тут навіть не пахне. Навіть діти сьогодні знають, що для створення повноцінної сім'ї одного "ТРЕБА" катастрофічно мало. Потрібно щось набагато більше ... 


alt5. Шлюб - це суцільний шлюб? І інші причини.
Причин для вступу у шлюб не з любові  безліч. Це і несподівана вагітність подруги, з якою вже збирався розлучитися, і бажання зміни життєвого ритму (коли все набридло треба пробувати щось ще), і бажання бути коханим, не люблячи самому і страх самотності, старості, безпорадності і багато ще чого. Такі шлюби свідомо приречені на провал. Не в сенсі розлучення, а в сенсі наявності почуттів, розуміння, взаємоповаги та підтримки. Виходить, що такий шлюб - це суцільний шлюб, за винятком результату (дітей). 
 Причин багато - багато наслідків. Сумно усвідомлювати, що сьогоднішня дійсність диктує нам свої правила, і чоловіки все частіше погоджуються грати за ними в житті, відмовляючи собі в найголовнішому - в коханні.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин