завантаження...

Маленькі гості на весіллі

Маленькі гості на весіллі - це невичерпне джерело веселощів, радості і різних курйозних ситуацій. Запросити сімейні пари з дітьми, значить, тим самим показати важливість родинних і дружніх почуттів. Маленькі діти на весіллі з давніх пір вважаються символом щасливого і повноцінного сімейного життя.

Крім того, маленькі гості здатні додати до весільного торжества чарівність і розчулення. Маленькі хлопчики, в костюмі або смокінгу з метеликом, стануть нагадувати дорослих джентльменів. Чарівні маленькі дівчатка в повітряних сукнях ніжних тонів, з завитими локонами, просто казкові феї. Продумати образ ваших діток до дрібниць допоможе  www.kinder-shop.com.ua, де ви завжди знайдете щось цікаве. На весільних церемоніях маленькі діти запрошуються супроводжувати молодят. За традицією маленькі дівчатка і хлопчики йдуть слідом за нареченою і нареченим. Маленькі дівчатка несуть шлейф весільного плаття, а хлопчики квіти. Також дуже зворушливі моменти, коли маленькі гості вітають молодят і танцюють разом з ними весільний вальс. 

Не достатньо просто запросити дітей на весілля, слід продумати, чим їх зайняти. Інакше, маленькі гості, втомляться від численних тостів за молодят і візьмуться розважати себе самостійно, почнуть залучати до себе увагу, голосно шуміти, заважати іншим гостям і зірвуть заплановану урочисту програму. Для того щоб дорослі тільки веселилися і відпочивали, і їм не доводилося постійно заспокоювати дітей і контролювати, щоб дитячий одяг не забруднився, можна призначити відповідального за маленьких діток з гостей або запросити аніматора, клоуна або фокусника на кілька годин.

Буде краще, якщо для маленьких гостей буде виділена окрема зона для ігор і особливий столик з барвистими коктейлями і частуванням. Настільні ігри, цікаві іграшки, розфарбуваний й казковий одяг для дітей - відмінні засоби, щоб організувати дитяче дозвілля. У маленьких дівчаток і хлопчиків про все є своя особлива думка, це можна чудово використовувати і записати потішні інтерв'ю з дітьми на відеокамеру. Маленькі гості із задоволенням покрасуються перед камерою і розкажуть, що таке весілля і хто такі наречений і наречена.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин