завантаження...

Маленькі секрети, або як зробити весілля незабутнім

Ви ніколи не звертали уваги на той факт, що запам'ятовуємо ми найчастіше не якусь подію цілком, а дрібні, майже непомітні деталі і штрихи, які відрізняють її від інших урочистостей подібного роду. Весілля - один з найяскравіших прикладів. Традиційна церемонія не додає заходу оригінальності, але ж так хочеться, щоб саме ваше весілля запам'яталося гостям на довгі роки. Тому - то і потрібно додати до торжества якусь оригінальність, створити яку допоможуть весільні аксесуари - ті самі штрихи, які допоможуть зробити банкет чудовим і незабутнім.
По-перше, потрібно подбати про таку дрібницю, як гостьові картки або запрошувальні . Вони не тільки допоможуть організувати розсадження гостей за столом, а й можуть стати для ваших друзів і родичів приємним сюрпризом. Достатньо на кожній картці крім стандартних імені та прізвища написати невелике приємне побажання, адресоване безпосередньо гостю. Можете бути впевнені, ці картки, так само як і милий спогад про торжество, збережуться у гостей надовго.

Говорячи про весільні аксесуари, не можна не згадати такий елемент, як спеціальні подушечки для кілець. Погодьтеся, вони будуть виглядати набагато цікавіше і елегантніше, ніж стандартне для кожного РАГСу фарфорове блюдце, яке пережило вже далеко не одне торжество. Та й фотографії офіційної частини одруження будуть куди більш красивими і оригінальними.

До слова, про фотографії. Як показує практика, знімки виходять набагато краще, якщо наречена тримає в руках весільний букет. Він дозволяє створити закінчений образ незалежно від місця, інтер'єру і часу. Тому краще заздалегідь подбати про букет який наречена візьме в руки після того, як безпосередньо весільні квіти будуть за традицією передані одній з подруг.

Ще однією дрібницею, про яку обов'язково варто подумати - це подарунки гостям. Маленькі, елегантні бонбоньєрки, тренажер circle  стануть приємним сюрпризом для всіх. Вони доповнять враження, вже створене побажаннями на картках, зробивши ваше торжество для гостей не просто святом веселощів і шлунка, а справжнім весіллям, де молодята надають знаки поваги всім гостям.

Ці маленькі секрети, невеликі весільні аксесуари зроблять ваше весілля незабутнім для всіх гостей. І ваша сім'я ще довго відчуватиме на собі дію приємних побажань і добрих думок ваших найдорожчих і близьких людей.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин