завантаження...

Методи прямого маркетингу для весільного фотографа

весільний фотограф та маркетингЩо ж з точки зору маркетингових ходів можна назвати найефективнішим показником для весільного фотографа? Перш за все ним є задоволений і щасливий клієнт! Найчастіше в ролі головного замовника і суворого критика виступають наречені. Якщо такі клієнтки щасливі і в захваті від роботи фотографа, то вони зроблять для просування його послуг набагато більше, ніж безліч буклетів і рекламних оголошень. Саме вони наочно демонструють фотографії зі свого весілля і розповідають про нього своїм численним подругам та знайомим. При цьому така реклама не буде коштувати вам ні копійки.

Але давайте уявимо, що ви робите тільки перші кроки в бізнесі весільної фотозйомки. На цьому етапі в першу чергу необхідно, щоб про ваші послуги дізналось якомога більше коло потенційних клієнтів і для цього вам доведеться задіяти всі доступні інструменти прямого і непрямого маркетингу. Рекламні повідомлення, оголошення, флаєри, візитні картки тощо - нічого не буде зайвим. Але нам з вами пощастило народитися в століття бурхливого розвитку Інтернету та цифрових технологій, коли для того, щоб практично миттєво розповісти про себе світу можна навіть не виходячи з дому. 

 Спробуйте для початку скористатися нижченаведеними шістьма методами прямого маркетингу і якщо ви дійсно талановитий весільний фотограф, то вам не доведеться довго чекати бажаного позитивного результату.

1. Відеоролики.
Створіть один або кілька відеороликів, які можна викласти в Інтернеті. Таким чином, ви розкажите про себе, як про фотографа, про те в якому стилі ви знімаєте і яку творчу філософію пропагуєте. При цьому не варто спантеличувати глядача складним, хитромудрим сюжетом, перенасиченими спецефектами. Все має бути максимально просто, зрозуміло і легко для сприйняття глядачем: тема приваблива, освітлення хороше, фон чистий. І нехай вас не лякає складне редагування, якщо ви добре знімаєте, воно вам не буде потрібно.

2. Ваш особистий блог - сторінка в мережі.
Почніть спілкуватися зі світом за допомогою власного блогу. Якщо він буде цікавим і буде регулярно оновлюватись, то ви дуже швидко знайдете своїх відданих читачів і глядачів, серед яких обов'язково будуть і ваші потенційні клієнти. Пишіть про свої творчі плани, про нові проекти, розміщуйте огляди пророблених робіт, діліться своїми спостереженнями і не забудьте додати нотку гумору, розповідаючи, наприклад, про різні веселі ситуації. Створивши таку інтернет-сторінку, ви зможете не тільки розповісти про себе і свою творчість, а й завоювати довіру своїх клієнтів, що дуже важливо для весільного фотографа.

3. Спілкування в соціальних мережах.
Сьогодні завдяки соціальним мережам у вас є прекрасна можливість заявити про себе широкій аудиторії. Приєднуйтеся до групи однодумців або сформуйте свою. Не нехтуйте таким спілкуванням, будьте активні - виносьте на обговорення хвилюючі вас проблеми, викладайте свої роботи і зверніться до користувачів з проханням оцінити їх, просто розкажіть про себе.

4. Дружня допомога.
Справжня дружба дає нам багато переваг, не забувайте про це. Тримайте друзів у курсі своїх справ, і вони з радістю прийдуть до вас на допомогу, розповівши про вас і про ваш бізнес родичам, знайомим, діловим партнерам.

5. Форуми та електронна пошта.
У мережі безліч форумів весільної тематики, зареєструйтесь на них і візьміть участь в обговоренні того чи іншого питання, постарайтеся звернути на себе увагу і запропонувати зацікавленим учасникам свої послуги. Як правило, серед користувачів таких форумів багато дівчат, які планують швидке одруження і повідомляють про вже призначений день весілля, зверніть увагу на таку інформацію - це ваші потенційні клієнти. Відправте щасливой нареченій електронного листа з поздоровленням та описом своїх послуг, можливо, ви саме той весільний фотограф, якого вона шукає!

6. ЗМІ.
Якщо ви володієте такими можливостями, то обов'язково використовуйте рекламу в засобах масової інформації: журналах, газетах, на радіо і пр. Розробіть свою систему знижок і зробіть на них акцент. Станьте учасником благодійних акцій.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин