завантаження...

Мінлива весільна мода

altНемає на світі свята гарнішого, ніж весілля, сповненого надій на краще майбутнє, щирих і добрих побажань щастя, захоплених поглядів, звернених, звичайно ж, на них - головних героїв вечора - нареченого і наречену. І неважливо скільки їм років і яких у них статус. На світі чого тільки не буває! Але в день весілля, красиві, нарядні, такі трепетно ​​закохані, вони уособлюють все найкраще, і кожен, дивлячись на них, згадує свою молодість, або ж думає, що ось, з часом і він пов'яже свою долю з коханою людиною.

Весільна мода дивно мінлива. Зміни начебто більше стосуються зовнішності нареченої, тепер новоспечені дружини одягають сукні різних кольорів, відтінків, фасону і навіть довжини, у той час, як раніше весільна сукня обов'язково була  білою, пишною і довгою. Змінюється форма і варіації фати. Пам'ятається, років п'ятнадцять тому були модні головні убори нареченої у вигляді елегантного капелюшка з прикріпленою до нього фатою. На даний момент такий фасон не актуальний, хоча є молоденькі дами, які ще в дитинстві вирішили виходити заміж саме в такій фаті. Втім, в хорошому весільному салоні є з чого вибирати, і кожна леді знайде собі ідеально відповідну її зовнішності і задовольнить всі побажання і мрії фату. Із взуття переважна більшість наречених як і раніше вважають за краще вибрати гарні білі туфлі на підборах. Але можливі варіанти, хтось виходить заміж в босоніжках або навіть витончених шльопанцях і живе собі цілком щасливо.

Що ж до вигляду красеня-нареченого, з якоїсь точки зору він піддався набагато меншій кількості змін - стильний строгий костюм, біла сорочка, красиві туфлі. Але насправді, не все так просто. Тепер костюм нареченого не обов'язково має темний колір, багато мужчин вибирають світлі, пастельні тони, що створюють більш святкове враження. Краватка або метелик вже не вважаються обов'язковими атрибутами, і одягаються тільки при бажанні. Чимало пар вирішують причепуритися на весілля за власними правилами, наприклад, в нарядах, виконаних під старовину. І весілля в такому випадку організовується відповідно народним звичаям. У підсумку виходить дуже веселе, цікаве і незабутнє свято, як для молодої сім'ї, так і для їх гостей.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин