завантаження...

Навіщо люди одружуються ...

молодіКохання — найчарівніше й найпрекрасніше почуття на землі, таємницю якого намагаються розгадати філософи й учені протягом століть. Дві половинки знаходять одна одну, вирішують з'єднати долі й пройти життєвий шлях разом. Хочеться вірити, що більшість людей одружуються з любо­ві. Але існують також інші причини. Спробуємо розібра­тися в цьому питанні. Отже, що ж змушує людей брати шлюб:

- Дошлюбна вагітність. Перше питання про причину весілля звучить у компанії приблизно так: «Що, залетів?» Відповідно до статистики, шлюби, укладені вимушено, зо­крема через вагітність, вельми неміцні. Але статистика ста­тистикою, а досить часто дошлюбна вагітність підштовхує та­кож закоханих людей, які не наважувалися на цей досить серйозний крок.

- Райдужні мрії про свободу. Що може бути кращим за життя на волі, подалі від настирливої батьківської опіки? Таке життя може здатися раєм. Але якщо обранець (обрани­ця) був знайдений поспіхом, життя з ним може виявитися ще більшою кабалою.

- Сексуальна гармонія. Існує дивне переконання, що якщо двом добре в ліжку, то в них усе буде гаразд і в шлюбі. Багато пар починають спільне життя, вірячи в це. Сексуаль­на гармонія в шлюбі дуже важлива, але вона не є гарантією його міцності й надійності. Основний фактор — не фізична, а душевна гармонія (хоча, звичайно ж, краще, щоб у#се гармо­нійно поєднувалося). Адже шлюб — це не тільки постіль. Це сімейні радості й прикрощі, свята й робочі будні, сімейний бюджет і спільні можливості його витратити й так далі. А у випадку, якщо хтось занедужав і сексуальні стосунки на якийсь час припинилися, може виникнути непорозуміння.

- Жалість до партнера. Здавалося б, що тут поганого? Так, дійсно, жалість не найгірше почуття, але тут, як і у всьо­му іншому, потрібно знати міру. Особливо це стосується жінок. Адже ніхто не хоче через якийсь час почути докір: «Ти зробила з мене невдаху». При цьому заперечення, що шлюб із самого початку був укладений через жалість, здаватиметься відмовкою. З роками роздратування тільки накопичувати­меться.

- Страх провести все життя на самоті. Скромна, со­ромлива жінка, абсолютно не впевнена в собі, може, щоб не залишитися одна, вийти заміж за першого чоловіка, що звер­нув на неї увагу й почав залицятися. Подібні випадки мож­ливі також із соромливими чоловіками. Занижена самооцін­ка може зле пожартувати, тому потрібно більш серйозно підходити до питання заміжжя або одруження, зваживши всі «за» і «проти».

молоді1- Наступив «критичний вік». Багато з людей установ­люють собі вік, до якого необхідно одружитися. При цьому, звертаючи увагу на своє оточення, до 25-30 років починають невесело міркувати: «Усі вийшли заміж (одружилися), а я? Пора б уже й мені. Варто поквапитися, здоб не залишитися на самоті». Хтось продовжує чекати свого щастя, а хтось дійсно починає квапитися й одружується поспішно. На жаль, такий шлюб може виявитися невдалим і недовговічним.

- Щоб не розчарувати близьких. Найчастіше це трап­ляється, коли юнак і дівчина знайомі з дитинства, їхні роди­ни дружать. Батьки жартома називають один одного сватами й говорять про весілля. Потім поступово звикаються із цією думкою, вона починає їм здаватися не такою вже й жартівли­вою. І доводиться бідним дітям, якщо, не зуміли переконати батьків, одружуватися тільки для того, щоб не розчарувати близьких. Дурість, зроблена на догоду іншим, обертається нудним і сірим сімейним життям.

- Холодний розрахунок. Усі чули про шлюби з розрахун­ку. У такому шлюбі переслідується певна Мета. Якщо шлюб укладається двома сторонами з однією й тією ж певною ме­тою, а після досягнення цієї мети шлюб розпадається, то це півбіди. Але якщо люди одружуються, щоб поправити своє матеріальне становище, житлові умови, зробити кар'єру, то, домігшись свого, можуть відчути порожнечу, брак душевної близькості, любові. Це буде черговим доказом, що мерканти­льність — поганий порадник

- Бажання помститися партнерові. «Вийду заміж (од­ружуся), щоб відомстити. Нехай потім він (вона) страждає, що я не дісталася (дістався) йому (їй)*. Дівчина (хлопець), об-ражена(ий) на свого коханого(у), зважується на «помсту» — швидко виходить заміж за іншого. Але радість перемоги швидко зникає, мстиве почуття притуплюється. А життя з нелюбою людиною втрачає свою привабливість.

Підсумовуючи вищесказане, хотілося б порадити: «Дові­ряйте своїй інтуїції». Усі пастки дошлюбного періоду дуже небезпечні. Потрапивши в них, люди платять занадто доро­го. Невідомо, хто і які з них поставив для вас (і які для кого поставили ви). Тому прислухайтеся до свого внутрішнього голосу (якщо, звичайно, довіряєте йому), він ніколи вас не обдурить. Найнебезпечніша пастка — це недовіра до своїх почуттів, невміння розбиратися в них.

Замітка: Готелі та общежития москвы - затишно та недорого. Найкращі умови саме для вас. Зручне розташування відносно центру Москви.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин