завантаження...

Не цілуватись в засос! Чому

Не цілуватись в засосВарто надрукувати цей заклик ще десять разів і поставити в кінці знаки оклику. На цьому статтю можна було б і закінчити. Однак, як показує практика, цілком осудна наречена під час макіяжу і укладання вхоплює вашу думку і навіть погоджується вести себе певним чином. Легко.

Що ви мені торочите, мені зовсім не важко запам'ятати! Так поводиться і наречений. Але все це, в кращому випадку, до РАГСу. Як тільки ноги молодят переступають поріг церемоніальної зали, їх же голови відключаються.

І якщо до офіційних поздоровлень, кілець і сертифіката дійсного чоловіка і дружини молоді цілуються «як велено», то відразу після слів «Привітайте один одного» починається Камасутра. «Ну все, Рубікон пройдено, тепер ти моя (а ти - мій), йди ж сюди вся (весь), і нехай цілий світ почекає». І якщо фотографу все одно як технічно побудований поцілунок, оскільки перший ловить прекрасні миті, то оператору стає сумно. Він знає, що ці кадри підуть в корзину. Тому краще «поки там не закінчиться» познімати гостей, інтер'єр або чемного співробітника РАГСу, крадькома поглядаючи на годинник. 

Ви ж хочете, щоб ваш весільний ролик виглядав як шедевр кінематографа, а не потокова продукція з Німеччини? Тоді подивіться як цілується Одрі Хепберн, Джоан Кроуфорд, Катрін Деньов або ближче до нас - Енн Хетеуей. Ні в одному епізоді ви не побачите переплетення язиків і неминучих прицмокуючих звуків. Цікаво чому? Невже режисери такі ханжі? Та ні боже мій! Просто романтичне зіткнення губами - це красиво, поетично, зворушливо і так далі, а поцілунок «по-справжньому» - це на екрані чомусь «фі-і-і». І коли в ресторані гості скандують: Гірко - гірко! Раз, два, три ... », це саме «фі-і-і» стає «вагомо, грубо, зримо», як писав класик радянської літератури.

Здавалося б, у чому питання? Вам не подобається - так нагадайте молодим ще і ще раз, у них і без того турбот вистачає. Саме! Хочеться відповісти. Саме через те, що цей день для них важкий, оскільки голова відключається, і багато чого робиться «на автоматі». Потім і не хочеться встрявати зі своїми: «Ми ж вас просили не цілуватися взасос . Так. Ось саме так не цілуватися. Так, і так теж не треба». Оскільки крім вродженого такту у представників сімейства операторів є і вроджене почуття самозбереження, що виявляється особливо яскраво в банкетні годинник.

І якщо ви думаєте, що стаття присвячена тільки щасливим молодятам, то сильно помиляєтеся! Гості також потрапляють під роздачу слонів. Різноманітні атракціони, які влаштовують тамади з гостями, часто призводять до поцілунків. А оскільки на урочистостях подібного роду багато сімейних пар, то цілуються вони охоче, легко і весело і головне (!) - Як хочуть. І вже їм зовсім не цікаво, що думає з цього приводу оператор. А він - страждає. Часто, дуже часто - страждає мовчки. І летять в корзину красиві кадри, які могли б стати чудовими, якщо б когось вчасно попередили: «Не цілуйтеся взасос!».

Ну і наостанок, якщо ви вже вступили в сімейні узи, зробіть приємне чоловікові. Подаруйте йому те, про що мріє справжній мужчина, а саме перфоратор makita, який допоможе йому відчути в собі справжню чоловічу силу...

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин