завантаження...

Нерівний шлюб

нерівний шлюбЦікаво, хто й навіщо придумав цей вираз - «нерівний шлюб»? Адже на світі навряд чи можна знайти двох абсолютно однакових людей за віком, положення в суспільстві або доходом. Усі, хто створюють сім'ї, не можуть бути схожими з самого початку. І це не мінус, а плюс! Це перевага, яка привносить різноманітність і взаємодоповнення в сімейне життя.
До нерівних шлюбів зазвичай відносять союзи, в яких подружжя сильно відрізняються за віком, статусом або матеріальним становищем. Сімейне життя таких пар дійсно має свої труднощі, які, проте, цілком можна вирішити.

1. Відносини з родичами.
Наші близькі, безумовно, бажають нам щастя. Але коли їх очікування і надії щодо нашого обранця не виправдовуються, вони починають злитися, знецінювати наш вибір або уникати спілкування. Що ж, наберіться терпіння, ставтеся до них з розумінням і повагою. Поступово вони поміняють відношення до вашого коханого.
2. Проведення дозвілля, зустрічі з друзями.
Так сталося, що в силу вище перерахованих відмінностей, ви маєте різні захоплення і коло спілкування. Спробуйте знайти спільні інтереси, розширити свій кругозір, а раптом вам це сподобається?
3. Гроші.
Юнак або дівчина, що виросли в забезпеченій сім'ї, звикли до того, що не потрібно економити. Їм складно буде зрозуміти партнера, який бачив, як важко дістаються гроші, і не звик до бездумним витрат. Не поспішайте сваритися, обговорюйте витрати і покупки і поступово у вас виробиться інше обопільне ставлення до матеріальних благ.

4. Секс. 

При великій різниці у віці чоловіків інтимні стосунки будуть не такими частими, як могло б бути в союзі з ровесниками. Зате досвідчений  партнер знає, як принести справжнє задоволення. 

5. Зовнішність і ревнощі. 
Щоб зберегти зовнішню гармонію, старшому партнеру доведеться постійно підтримувати свою фізичну форму, можливо, змінити стиль в одязі.Молодшому партнеру слід зберігати порядність і відданість, щоб між подружжям панувала довіра. 
6. Діти. 
Діти не винні в тому, що в їхньої мами і тата колись не склалося спільне життя. Їм важливо знати, що батьки їх люблять і розуміють. Постарайтеся подружитися з дітьми вашого чоловіка від попереднього шлюбу. Цілком імовірно, що й вони зможуть підтримати вас у важку хвилину. 
Сім'я - це інститут взаємного росту і розвитку, в якому складності лише зміцнюють відносини. Шукайте споріднену душу, ставтеся один до одного з розумінням, і ви обов'язково станете щасливою парою!

Замітка: Квартиры в Мариуполе за доступними цінами саме для вас. Широкий вибір нерухомості та суттєві знижки для постійних клієнтів.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин