завантаження...

Нетрадиційні професії, які допоможуть при знайомстві

знайомствоЗовсім не обов'язково мати одну із традиційних професій, щоб знайти свого обранця й вийти заміж. Більше того, з «нетрадиційною» професією можна домогтися значно кращих результатів. Ось кілька професій, про які ви ніколи б не подумали, що вони можуть підвищити шанси на знайомство з підходящим чоловіком.
Консультант із грошових внесків. Ви не познайомитеся з великою кількістю чоловіків, маючи таку професію. Але ті, з ким ви познайомитеся, будуть саме із числа успішних.
Вам буде легко познайомитися з ними, коли їм знадобиться ваша порада, оскільки вони відразу розкриють свої цілі й прагнення, так само як і своє фінансове становище.
Продавець у чоловічому взуттєвому магазині. Зазвичай чоловіки не купують одяг у жінок, але взуття є винятком. Оскільки кожний чоловік повинен сам купувати собі взуття, то ви зможете познайомитися з багатьма чоловіками, продаючи їм взуття. Познайомившись із чоловіком, запитайте його про взуття, щоб у такий спосіб розпочати розмову про його спосіб життя.

Страховий агент. Ви будете мати доступ до будь-якого чоловіка, навіть якщо з ним дуже важко познайомитися. Не менш важливим є також те, що він обов'язково зверне на вас увагу при зустрічі. Якщо ви соромливі й шукаєте чоловіка, що не любить великих компаній, то це заняття для вас.
 Продавець автомобілів. Більшості чоловіків подобається купувати машину. Якщо ви досвідчений продавець, то подаруєте їм ще більше задоволення, коли вони будуть вибирати й перевіряти машину. Ваше знайомство почнеться на мажорній ноті, оскільки ці чоловіки розділять із вами свою наснагу.
 Продавець медичного обладнання. Ви будете мати доступ до медичних кіл, якого позбавлений непрофесіонал. Ви познайомитеся з багатьма лікарями, техніками й зможете справити на них враження своїми знаннями, замість того, щоб відчувати перед ними трепет.
Моделювання спортивного одягу. Ви будете знайомитися з багатьма чоловіками, у більшості з яких чудові фізичні дані.
Політична діяльність. Ви познайомитеся з багатьма із найцікавіших чоловіків. Працюючи над законодавством з широкого кола питань, ви одержите вільний доступ майже до кожного з них. 
Робота в правоохоронних органах. У вас будуть влада й доступ до багатьох чоловіків. Ви зможете зупинити й розпитати, кого захочете.
Робота в банку. Якщо ви контролюєте кошти чоловіка, даєте йому кредит під час фінансових труднощів, то він відчуватиме до вас почуття подяки й прихильності. Ваша робота також дасть вам доступ до тієї інформації про нього, про яку інші жінки можуть тільки здогадуватися.
 Нове місце проживання. Якщо зміни професії буде мало, рішуче змінюйте географію. Виїдьте туди, де спостерігається надлишок самотніх чоловіків. Є такі міста й цілі області, де чоловіків більше, ніж жінок. І де вони в них дуже зацікавлені. Не полінуйтеся, погортайте підручники економічної географії, поцікавтеся демографією. Поговоріть з людьми, які їздять у відрядження.
Найбільша концентрація чоловіків спостерігається в місцях розгортання державного й обласного значення будівництв, видобутку й переробки корисних копалин, у географічно віддалених регіонах, наприклад, Крайньої Півночі, на морських узбережжях, у районах дислокації військових підрозділів тощо.
 Але іноді далеко ходити не треба. Іноді ваш потенційний чоловік знаходиться поруч із вами. Просто ви настільки до нього звикли як до друга, товариша по службі, сусіда або покинутого чоловіка колишньої подруги, який навіть не намагаєтеся уявити, що він може скласти вам прекрасну пару. Тому радимо, перш ніж перебирати географію, уважно озирнутися навколо себе. Дуже уважно!
Шукайте спільниць. Діючи разом, можна значно збільшити кількість чоловіків, з якими ви познайомитеся, і свої шанси зустріти підходящого. Підтримуйте стосунки з іншими самотніми жінками, особливо з тими, кого не приваблюють чоловіки, які вам до смаку: вони вам не суперниці. Ваші подруги можуть стати добрими спільницями в пошуку. Ось деякі переваги укріплення стосунків з подругами:
Самоствердження. Ваш моральний стан може постраждати від взаємодії із зовнішнім світом, але тут подруги можуть надати вам добру підтримку.
 Стратегія. З подругами можна обговорювати конкретну стратегію й прийоми. Багато чого з того, чому ви навчитеся, читаючи цю книгу, наприклад ставити питання й впливати на чоловіків, вимагає осмислення й досвіду. Ваші подруги можуть вам дуже допомогти.
Обмін інформацією. Якщо ви познайомилися із чоловіком і визначили, що він вам не підходить, збережіть його номер телефону. Запишіть дещо про нього на звороті його картки. Тепер ви готові обмінятися номерами з іншими жінками вашого кола.
 Корисним може бути й співробітництво із самотніми чоловіками, які не підходять вам як чоловіки. Вони можуть захотіти познайомити вас зі своїми друзями або познайомитися з вашими подругами.
 Утім, деякі рекомендації допоможуть вам у цьому. А якщо ви надто розбірливі? Наприклад, вирішили, що вам потрібен чоловік певної професії, тих або інших захоплень, національності, віросповідання? Погодьтеся, що ваші попередні умови різко обмежують кількість чоловіків, з якими ви зможете познайомитися. Оскільки ви, звичайно ж, будете шукати ще й певні емоційні або фізичні якості, ваш ідеал чоловіка може виявитися ще більш рідкісним, ніж один з тисячі, про який ішлося вище.
 Якщо ви не відмовляєтеся від цих попередніх умов, ідіть туди, де чоловіки відповідають вашим вимогам, чи то професійна організація, чи спортивний центр, чи національний клуб. Однак, будучи присутніми там, не забувайте бути товариською з кожним.
 Незалежно від того, яку компанію ви обрали для пошуків чоловіка, ніколи не поводьтеся в ній зарозуміло. Посміхайтеся й привітайте всіх чоловіків, так само як і жінок.
 Багато жінок знайомляться із чоловіками в компанії подруг. Така стратегія часто буває помилковою, тому що чоловік, як правило, не підходить до жінки, якщо вона не одна. Можливо, ви й волієте брати із собою подругу, але це зменшує ваші шанси познайомитися із чоловіком. Можливо, він занадто соромливий, щоб зважитися підійти до двох жінок відразу, навіть якщо він дуже зацікавлений у знайомстві з вами. Чоловік скоріше підійде до пересічної жінки, якщо вона одна, ніж до привабливої, але з подругою. Якщо ви із приятелькою, але чоловік все-таки підійшов до вас, виникає додаткова небезпека: він може зацікавитися подругою, а не вами. Якщо вже ви йдете в компанію разом з іншою жінкою, починайте діяти порізно, як тільки прийдете.

Цікаво знати: Организация детских праздников  - особлива сфера, в якій повинні працювати справжні професіонали, адже тільки вони зможуть здійснити проведення дитячих свят, що приносять дитині масу позитивних емоцій і приємних спогадів. У агентстві працюють тільки досвідчені фахівці, які організують по-справжньому незабутні дитячі свята в Києві.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин