завантаження...

Оригінальні ідеї, як зіграти бюджетне весілля


Під словом "весілля" багато хто помилково припускає величезну юрбу народу, шикарне застілля, розкішне плаття нареченої і банкет в найдорожчому ресторані. Звичайно, можна ні в чому собі не відмовляти і гуляти кілька днів, а можна трохи заощадити на всьому цьому, причому досить велику суму. Отже, вашій увазі надається кілька оригінальних ідей для проведення бюджетного весілля.

У подорожі

Як вам варіант того, що можна поєднати весільну подорож і весілля? Заодно і на медовий місяць витрачатися не доведеться. Економія полягає в тому, що молодятам не доведеться витрачатися на величезну кількість гостей, замовляти пишний банкет. Тим більше, зараз список країн, в яких можна укласти шлюб, який буде дійсний на території України, значно розширився.

Домашнє

На перший погляд ідея може здатися дуже простою, але якщо все організувати з розумом, то вийде не гірше весілля в дорогому ресторані. Для початку, ви заощадите на банкеті і спеціальному весільному фотографі. Також можна скоротити кількість гостей і запросити тільки тих, кого ви дійсно хочете бачити. Це ще один пункт економії. Можна прикрасити двір, накрити стіл у дворі, там же влаштувати конкурси.  Якщо ви живете в заміському будинку, то таке весілля буде виглядати дуже красиво. Варто лише проявити трохи креативу.

Тематичне

А ось ще один варіант заощадити гарну суму на цьому торжестві. Вибирайте якусь тематику для свого весілля. Це може бути джинсове весілля, весілля на природі і так далі.  Справа в тому, що в такому випадку ви зможете заощадити на банкеті, запрошених гостях і дорогих нарядах. А саме весілля буде більше запам'ятовуватися, ніж просиджування дня в ресторані.

Студентське весілля

Відмінний варіант для тих, хто навчається в інститутах і в якості запрошених гостей покличе своїх однокурсників і сусідів по гуртожитку. Цей варіант самий бюджетний. Справа в тому, що гостям можна заздалегідь натякнути на те, щоб кожен приносив якусь страву від себе. Самим же молодятам доведеться витратитися тільки на наряд, закуски і прикрашення кімнати. Так можна запросити максимум народу, витративши при цьому мінімум грошей. Не забудьте, що під час  студентських років є ще  диссертация на заказ украина  - у її написанні вам допоможе компанія all5.

Шашличне

Якщо весілля буде відбуватися влітку або пізньою весною, то кращого часу для такої тематики не придумаєш! Напевно у когось з ваших знайомих або родичів знайдеться хороша доглянута дача. У такому випадку вам доведеться закупитися лише м'ясом, фруктами, овочами і декількома закусками. З шашличним весіллям ви заощадите величезну кількість грошей на продуктах, оренді залу в ресторані, дорогих весільних нарядах і нарядах гостей. А відкладені гроші можна буде сміливо витратити на весільну подорож.

Як бачите, бюджетних варіантів для весіль досить багато. Варто лише проявити трохи фантазії. Ви самі зможете придумати ще масу всього. Достатньо лише вирішити, на чому саме ви хочете заощадити. Запрошуйте тільки найкращих найбільш позитивних друзів, і тоді навіть найскромніше весілля запам'ятається вам на довгі роки.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин