завантаження...

Підготовка весілля: що доручити нареченому

Підготовка весілляОрганізація весілля - турбота не тільки нареченої і її подружок. Залучаючи нареченого в процес підготовки, ви проявляєте довіру до нього і підкреслюєте, що це торжество - перш за все свято двох людей.

Чим більше участі в підготовці весілля приймає жених, тим менше доведеться переживати нареченій. Одруження - ваше загальне торжество: всі радощі і труднощі потрібно ділити надвоє вже зараз. Подивимося, які моменти організації весілля можна довірити нареченому без втрати якості і нервів.

Бюджет

Більшість чоловіків чудово справляються з розумним розподілом фінансів, тому ви можете без побоювання довірити коханому складання кошторису банкету. Переговори з адміністрацією банкетного залу теж краще всього звалити на чоловічі плечі. Непоганий засіб змусити чоловіка відчути відповідальність і проявити найкращі організаторські якості.

Оператор і фотограф


Нареченій не важко виявити естетичне чуття весільного фотографа або оператора, а ось їх технічні здібності потребують чоловічої критики. Завдання нареченого - знайти професіоналів, які зможуть залишити не тільки романтичні, але і якісні спогади про весілля.

Кортеж

Складно знайти чоловіка, абсолютно байдужого до автомобілів. Доручення розібратися з весільним кортежем жених напевно сприйме як нагороду. Вибираючи марки, стиль декору і маршрут, ваш улюблений зможе відмінно самовиразитися.

Весільний сайт

Якщо ви піддалися чудовою моді на весільні сайти, довірте всі попутні клопоти нареченому. Навіть якщо ваш майбутній чоловік сам не знайомий з веб-дизайном і програмуванням, хтось із його приятелів в цьому точно розбирається. Або просто переглянути вакансии в Днепропетровске та вибрати виконавця даної роботи. Придумати і втілити унікальний сайт з запрошеннями, списком гостей, вишим листом та іншою інформацією про весілля - це гідний виклик для будь-якого чоловіка, адже стиль весільної сторінки може бути абсолютно будь-яким. Наприклад, в дусі його улюбленої комп'ютерної гри.

Розваги

Якщо ваш обранець - заводила за природою, доручіть йому придумати незабутні розваги для гостей. Тільки підкресліть, що програма повинна бути розрахована на всіх гостей, а не тільки на його веселих, але не завжди адекватних друзів.

Весільна подорож

Ще один пункт підготовки, що вимагає чоловічого підходу, - планування весільної подорожі. Визначивши напрям, довірте нареченому бронювання готелю, замовлення віз і вибір культурної програми. Розслабтеся і покладіться на смаки обранця, тоді кожен день медового місяця буде для вас несподіваним і від цього ще більш прекрасним.

Чіткий передвесільний «розподіл праці» між нареченим і нареченою - міра зовсім не обов'язкова. Кожен з вас повинен відчувати, що в будь-який момент може обговорити з іншим найменші труднощі, що виникли на його «фронті робіт». Умовно розподіливши між собою обов'язки, ви все одно готуєте весілля разом! 

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин