завантаження...

Подарунок постільної білизни на весілля - традиція чи необхідність

Традіція готувати посаг для нареченої прийшла з давніх пір. Причому придане наречена для себе повинна була готувати саме своїми руками. Майстерності рукодільниць не було меж, вони прикрашали своє майно вишивкою, мереживом, вензелями і мережкою. Адже багате і красиве придане говорило не тільки про умілі руки дівчини, але і про її соціальний статус.
Ця традиція пішла в далеке минуле. Але дарувати красиве  постельное белье  молодятам на весілля актуально досі. В даний час легка промисловість випускає навіть спеціальні весільні постільні набори, які відрізняються вишуканою ручною обробкою і красивою, дорогою тканиною.
 
Японія славиться виробництвом дорогої і красивої постільної білизни. Вона виготовляється з шовку високої якості із застосуванням натуральних і мінеральних фарб. Відмінними атрибутами такого білизни, безумовно, є розкішна вишивка і ручний розпис. Варто відзначити, що в самій Японії шовкову постільну білизну можуть дозволити собі тільки привілейовані багаті особи, а білизна з бавовни і конопель затребувана простими робітниками.

Японська технологія шиття відрізняється від інших тим, що постільна білизна шиють з тридцяти сантиметрових смужок тканини. Лише на великі матраци «футони» використовують цільний шматок тканини або складається з двох частин. Традиційним прикрасою постільної білизни у японців служать мальовничі орнаменти з бамбука, журавлів і сосни. Такі комплекти настільки гарні, що їх можна відверто назвати витвором мистецтв.

Анітрохи по красі і ніжності не поступається європейська постільна білизна. Набори постільної білизни шиють шовку та атласу. Ці тканини, безумовно, несуть прохолоду, тому призначаються як літній варіант прикраси ліжка. У зв'язку з тим, що поверхня їх гладка і змінна, рекомендується надягати на матрац чохол зі спеціальної тканини. Дуже практичні будуть вже готові сатинові простирадла на гумці, які йдуть обов'язково в комплекті з наволочками квадратної або прямокутної форми.
Експериментувати із забарвленням європейського постільної білизни для молодят не варто. Краще вибрати класичні приглушені тони. Комплекти, прикрашені воланами, мереживом, вишивкою, ще більше підкреслять ніжні почуття закоханих.

Сучасне вітчизняне виробництво пропонує для молодят в якості весільного подарунка сумішеву постільну лляну білизна. Така білизна дозволить створити атмосферу затишку і свіжості. Здоровий і повноцінний відпочинок на лляній білизні гарантований. Адже споконвіку льон вважається найкомфортнішим матеріалом для шкіри людини і рекомендується для людей, які страждають алергією або іншими шкірними захворюваннями. Льон здатний виводити токсини з організму і надавати благотворний вплив на кровообіг. Тому такий подарунок буде корисний молодятам. Різноманіття забарвлень дозволить вибрати весільний комплект постільних тонів.

Традиційним стало дарувати спальні комплекти та в першу річницю спільного життя - ситцеве весілля. Адже відомо, що основою ситцевої тканини є бавовна, з якого шиють білизну. Тому якісна і міцна постільна білизна з бавовняної тканини буде кращим подарунком на перший ювілей.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин