завантаження...

Помилки гостей на весіллі

Помилки гостей на весілліПрактично всі молоді пари вважають за краще заздалегідь планувати, як пройде їхнє весілля. Не дивно, що найменше відхилення від задуму може запросто зіпсувати все свято.

Як не крути, але найчастіше на весіллі пасуть задніх саме запрошені гості. Ось чому ми пропонуємо вам заздалегідь провести роботу над помилками, щоб уникнути навіть натяку на провал.

Отже, як можна напартачити, будучи гостем на весіллі?

Помилки гостей

Помилка: підтвердити запрошення і не прийти

На весіллі важливий кожен. Адже наречений і наречена замовляють частування і готують сюрпризи, керуючись кількістю гостей, які твердо обіцяли відвідати захід.

Тому якщо вже обіцяли - треба йти, за винятком зовсім вже поважних причин, скажімо, термінового відрядження, напади страуса або кінця світу. В такому разі не забудьте вибачитися: відправте шикарний букет і напишіть на листівці своє побажання.

Не менш нетактовний варіант - підтвердити запрошення за пару днів до одруження. Це лише додасть додаткових клопотів закоханим, у яких і так на рахунку кожна хвилина. Будьте пунктуальні і відповідайте мінімум за три тижні до весільного торжества.

Помилка: вручити непотрібний подарунок

Зазвичай молодята відкрито заявляють про свої матеріальні переваги. Якщо раніше вони повідомляли про те, що бажають на весілля, по телефону, то сьогодні для цих цілей використовуються соціальні мережі або онлайнові листи .

Навіть якщо ви стовідсотково впевнені, що знаєте, чого хоче наречена - зупиніться. У точності такий же подарунок може купити хтось інший. А що може бути гірше двох однакових мікрохвильовок або фенів?

Ви точно убезпечите себе від помилок, якщо вручите конверт з грошима. Нехай новоспечена сім'я сама придбає собі те, що їй дійсно необхідно.

Помилка: проігнорувати дрес-код

Заявитися на весілля у шльопанцях і гавайській сорочці, коли в запрошенні ясно просили прийти в black tie (чорний галстук) - прямо скажемо, не найкращий спосіб продемонструвати власну оригінальність. Швидше, навпаки: це відмінний засіб виявити свою неповагу до всіх присутніх.

Помилка: прийти з дитиною

Якщо в запрошенні написано, що дітей брати не слід, значить, так воно і є. Швидше за все, це означає, що на весіллі намічаються якісь розваги для дорослих. Або що гості можуть відчути себе стисненими в діях або розмовах.

Крім того, дитина на весіллі додає проблем з організацією: для нього потрібно відвести спеціальну кімнату, де він може пограти або помалювати. Також на столі повинні бути дитячі їжа і напої. Та й встаньте на місце дитини: чи не стане йому нудно хвилин через двадцять після старту заходу?

Помилка: забути посмішку

Навряд чи треба зайвий раз говорити про те, що сидіти c похмурим виглядом, відмовлятися від участі в конкурсах, налягаючи на алкоголь, або обговорювати студентський розгул нареченої або нареченого - аж ніяк не пасує для поважаючих себе людей.

Втім, навіть якщо гості здійснили всі помилки поспіль і навіть не помітили цього, нареченим варто проявити великодушність. Зрештою, саме помилки роблять наше життя більш насиченим, різноманітним, а головне - веселішим. Адже будь-який конфуз можна перевести в жарт! 

Ну і не варто забувати про ночівлю. Якщо ви приїхали з далека і вам потрібно десь переночувати, рекомендуємо скористатись сервісом, який пропонує квартиры посуточно Киев. Після гарної ночі усі проблеми залишаться позаду...

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин