завантаження...

Поради фотографа: оригінальні кадри вирішують все

оригінальні кадриКращий спосіб зберегти спогади про приємні моменти життя - зберегти їх на фотографії. Саме тому весільна фотозйомка користується таким попитом, адже що в житті може бути приємніше того дня, коли ви пов'язуєте свою долю з коханою людиною? Є, правда, одна проблема. Від весілля до весілля кочує ряд «заїжджених» фотосюжетів: ми розписуємося, ми виходимо з РАГСу, ми зі свідками на набережній, а тут уже всі напились на банкеті. Такі фото хоч і зберігають у собі пам'ять минулих подій, але похвалитися ними перед друзями буде складно - є ризик почути: «О, а ми теж тут фотографувалися».

Перед нами постає завдання - шукати нові сюжети. Оригінальні кадри вирішують все!

Наше місто повне незвичайних місць. Кожен будинок в центрі Львова можна зарахувати до пам'яток архітектури. Готові сперечатися, що не одна вузька львівська вуличка пов'язана з якимось романтичним моментом в житті вашої пари. Ви напевно милувалися вогнями нічного міста з висоти Високого Замку, годували разом качок у Стрийському парку і призначали один одному зустріч біля Оперного театру в центрі Львова. Всі ці милі серцю місця можуть статті відмінним фоном для весільної фотозйомки. І навіть у парку професійний фотограф знайде настільки унікальні ракурси, що місце фотографії не дізнається навіть людина, яка щодня повз це місце проходить.

У Львові досить місця для польоту фантазії. Необхідно посилити враження від старовинної архітектури? Зіграйте в рольову гру. Наречений і наречена можуть підібрати для весілля костюми епохи 20-х - 30-х років минулого століття. Культурний стиль вибирайте самі: манірна Великобританія, гангстерська Америка, здоровий образ СРСР. Попросіть свідків надіти схожий одяг.

Потрібна атрибутика? Тростини, курильні трубки, автомати Томпсона - все це підійде. До того ж ви можете орендувати ретро-лімузин Excalibur Lincoln Phantom. Будучи фоном для ваших фото, подібний автомобіль максимально підкреслить дух бажаної епохи. І якщо звичайним лімузином вже нікого не здивуєш, то при погляді на подібний ретро-кар, мало хто зможе вимовити ненависне «А ми теж ...»

Продумайте сценарій гри. Дозвольте фантазії розгулятися, нехай ваші красивые картинки о любви стануть не тільки приводом для приємних спогадів, але і неповторним твором мистецтва. І не забувайте, що ваш весільний фотограф повинен бути попереджений: знімки потрібно робити так, щоб в подальшому на них можна було нанести ефект сепії - ефект старих пожовклих фотографій.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин