завантаження...

Поради молодятам щодо весільної фотографії


Щоб весільний фотоальбом став однією з ваших перших сімейних реліквій, потрібно відповідально підійти до вибору фотографа і розуміти, що фотосессеія - це дійсно непроста робота, яка вимагає ретельної підготовки. У першу чергу потрібно вирішити, яким саме ви хочете бачити власний весільний фотоальбом?

Місце проведення фотосесії

Визначтеся з місцем проведення фотосесії: на природі, біля головних міських визначних пам'яток або ж у шикарному номері п'ятизіркового готелю. Також подумайте, чи хочете ви постановочні або спонтанні фото, а якщо і ті, й інші, то в якому співвідношенні. Потім вирішіть, в якому вигляді ви хотіли б отримати ваші фото - просто відзнятий матеріал на електронному носії,  слайд-шоу з різними спецефектами або ж друковану фотокнигу.

Вибір фотографа

Потім слід виконати один з основоположних кроків - вибір фотографа. Довірити фотозйомку свого весілля бажано професійному фотографу, який має висококласне портфоліо і має бездоганну репутацію. Адже така фотосесія може бути тільки раз в житті і повторити її ніяк не вдасться, тому не шкодуйте часу і сил на вибір дійсно хорошого фотографа.

Поцікавтеся серед знайомих, не могли б вони порекомендувати вам дійсно майстра своєї справи, зайдіть на різні тематичні форуми, наприклад  тут  багато корисної інформації або спільноти в соціальних мережах, обов'язково відвідайте персональну сторінку  фотографа, який вас зацікавив в інтернеті, уважно вивчіть портфоліо та відгуки про його роботу.

Попередня особиста зустріч з фотографом

Дуже важливий момент - попередня особиста зустріч з  фотографом, який вас зацікавив. На ній ви зможете, по-перше, упевнитися в його професіоналізмі, задавши всі ваші запитання, а, по-друге, що теж дуже важливо, зрозуміти, чи зможе він розташувати вас, створити відповідну атмосферу під час фотосесії. Адже від того, наскільки ви будете довіряти фотографу і чи зможете ви себе почувати легко і невимушено, залежить, наскільки вдалими будуть ваші фотографії.

Також на зустрічі у вас буде можливість більш детально ознайомитися з роботами фотографа, оцінити якість поліграфії, оригінальність оформлення фотографій, послухати його коментарі. Адже повне уявлення про якість його роботи можна отримати, подивившись фото не тільки на моніторі комп'ютера, але і вже роздруковані знімки. Крім цього, на зустрічі варто обумовити всі нюанси щодо того, якою ви бачите власну фотосесію. Хороший фотограф обов'язково запропонує вам оригінальні рішення, він повинен мислити творчо, а не працювати за заданими шаблонами. Ось кілька найбільш важливих питань, які варто обговорити при зустрічі з фотографом:

-    Де буде проходити фотосесія (у спеціалізованій студії, в певному інтер'єрі або ж на тлі міських або заміських пейзажів).
-    Чи буде це репортажна або постановочна зйомка.
-    Скільки часу займе фотозйомка.
 -   Скільки приблизно слайдів вийде в результаті.
 -   Скільки файлів будуть оброблені за допомогою спеціальних програм, тобто обов'язкова підготовка до.
 -   Скільки файлів буде оброблено художньо, тобто піддано авторській обробці.
-    У якому форматі буде готовий матеріал - цифрове слайд-шоу, фотоальбом або фотокнига, і т.д.
 -   Вартість робіт і терміни їх здачі.
-    Ваші особисті ідеї та побажання.

При цьому фотографу потрібно обов'язково повідомити місце проведення торжества, де буде проходити викуп, куди ви плануєте поїхати після розпису або де буде проходити виїзна церемонія, проінформувати про всі заплановані на цей день заходи.

Підготовка до фотозйомки

Наступним етапом йде підготовка до фотозйомки. Якщо ви плануєте постановочну зйомку, її потрібно ретельно спланувати, заздалегідь вибрати оптимальний маршрут, розрахувати приблизну кількість часу, який вона займе. При цьому дуже важливо не перетворити торжество в суцільну фотосесію, обов'язково враховуйте, що вам потрібно буде проводити певні обряди, спілкуватися з гостями і просто насолоджуватися одним з найщасливіших днів у житті. Для того, щоб все пройшло якнайкраще, складіть хоча б схематичний план заходів на цей день, кожному відводячи певну кількість часу, а також доручіть вирішення поточних організаційних питань на родичів, заздалегідь розподіливши між ними обов'язки.

Подумайте про гостей

Дуже важливо під час вашої фотозйомки організувати цікаве дозвілля для гостей. Гості ні в якому разі не повинні бути  самі. У той час як ви проводите постановочну фотосесію, ви можете організувати для них невеликий фуршет або ж запросити артистів, які займуть ваших гостей і не дадуть їм нудьгувати. Повірте, це буде оцінено по достоїнству.

Ви - моделі

Важливий нюанс - як ви себе будете почувати в ролі моделей. Звичайно ж, якість знімків  залежить від майстерності фотографа, він знає з якого ракурсу і при якому освітленні вийдуть найвдаліші кадри, він також створює певну атмосферу, щоб ви відчували себе комфортно. Але багато залежить і від моделей, чи зможуть вони почуватися вільно, "підхопити" ідеї фотографа і навіть виявляти свою власну ініціативу. Саме від усього цього залежить, наскільки яскравими і неординарними будуть ваші весільні фотографії.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин