завантаження...

Проблема вибору для жінок та чоловіків

проблема виборуПеред кожною людиною в житті не раз постає проблема вибору. І деякі можуть похвалитися тим, що вони точно знають, чого хочуть, що їм насправді потрібно. Одне з найважливіших рішень — це вибір супутника життя, адже від того, з ким ми зв'яжемо своє життя, багато в чому залежить наша подальша доля.
Які ж фактори впливають на наш вибір? Скільки потрібно часу на те, щоб зрозуміти: варта ця людина того, щоб зв'язати з нею своє життя? Яким уявляють собі ідеального супутника життя чоловіки й жінки?

В оцінці майбутнього партнера важливим є все: і його внутрішній світ, і те, який спосіб життя він веде, як ставиться до тих або інших життєвих ситуацій, як вирішує різного роду проблеми. Для деяких вагоме значення мають і зовнішні дані майбутнього чоловіка чи дружини. А як інакше, адже хоч і проводжають за розумом, але зустрічають все-таки за одежиною.
Так, переважна більшість чоловіків насамперед звертає увагу на фізичну привабливість жінки, її обличчя й фігуру, часом не замислюючись про те, що зовнішність буває оманливою, що «вміст», тобто внутрішній світ обраниці, може абсолютно не відповідати барвистій «оболонці».
Натомість для жінок зовнішність при виборі майбутнього супутника життя хоча й має певне значення, головною не є. Звичайно, багатьом представницям прекрасної статі хочеться зустріти у своєму житті другого Бреда Пітта, Джонні Деппа або просто красеня з рекламного щита, але в більшості випадків досконала краса чоловіка сприймається жінками не як спокуса, а скоріше, навпаки, як загроза. Ніхто не може сказати, свідомо чи ні, але жінки відчувають, що їм не до снаги привернути до себе увагу вродливого чоловіка, а тим більше втримати його інтерес. Тому нерідко складається так, що жінки попросту уникають красенів, намагаючись себе убезпечити від можливих страждань, і віддають перевагу звичайним, «земним» представникам сильної статі.

проблема вибору для жінок та чоловіківВиявляється, вибір фізично привабливого партнера, як ми вже зазначали вище, — відгомони древніх інстинктів. Навіть примітивні створіння вибирають для продовження роду фізично здорового партнера, гарантією чого в певному сенсі і є краса.
Отже, звичайні уявлення чоловіків про ідеальну жінку зводяться до того, що вона повинна мати привабливу зовнішність і при цьому бути доброю господаркою: підтримувати домашній комфорт, готувати, прати, виховувати дітей. Як каже народна мудрість: «Не красна хата кутами, а красна— пирогами».

 Що ж до жінок, то вони часто звертають увагу не стільки на зовнішність, скільки на матеріальний добробут кандидата в чоловіки. Адже ще із давніх часів повелося, що чоловік — добувач, який забезпечує себе й свою родину. Тому немає нічого дивного в тому, що від жінки можна почути слова в дусі: «З обличчя воду не пити» або «Чоловік повинен бути трохи гарнішим за мавпу». А вираз «Хоч в одній льолі, аби до любові» залишається лише гарними словами, які якщо й вимовляються, то тільки в романтичний період закоханості. У реальному житті жінки нерідко віддають перевагу не «льолі», а палацу із кришталевим ґанком. Але, зрозуміло, не для всіх жінок гроші відіграють вирішальну роль у виборі супутника життя. Більшість чекають від чоловіків насамперед уваги, залицянь і компліментів, цінують у них розум, інтелект, працьовитість і почуття гумору. І вже якщо вони знаходять свій ідеал, то їхній шлюб буде досить міцним. При цьому для таких жінок найголовнішим у сімейному житті є взаєморозуміння, інакше кажучи — «погода в будинку».

Цікаво знати: Sony PRS-650 є представником цілої серії електронних книг японської корпорації. Головною перевагою цієї моделі є 6-ти дюймовий екран з використанням електронного паперу четвертого покоління. Завдяки PRS-650 ви отримуєте можливість насолоджуватися зображенням з поліпшеною контрастністю.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин