Психолочні різновиди шлюбів

шлюб1Інший різновид класифікації шлюбів — психологічний. Існує досить відоме поняття: родина — це колектив. Отже, у родини повинні бути цілі, спільні для всіх її членів. Розглянемо психологічні мотиви шлюбу:

- Шлюб заради зручності. Одружуючись, люди розраховують на психологічну підтримку, можливо, грошову допомогу, спільне подолання труднощів.

- Шлюб для духовного союзу. Його беруть прив'язані одне до одного люди, які орієнтуються на вірність і відданість протягом усього життя зі свого боку й бажають того ж із протилежного боку.

- Шлюб в ім'я романтики. Почасти протилежність шлюбу для духовного союзу. Беруть його пристрасно закохані, еротично налаштовані, найчастіше просто дуже молоді люди.

Вони ідеалізують одне одного, велике значення надають красі тіла.

- Шлю6 товариство. Цей шлюб створюється людьми, які добре знають одне одного. У них спільні ідеали, інтереси, смаки, вони захоплені мистецтвом або спортом, дорожать дружбою як найвищою цінністю.

- Шлюб по любові. Головними цінностями шлюбу виступають кохання одне до одного, радість, задоволення від постійного спілкування, взаємна довіра, удячність, ніжність і вірність.

Звичайно, у всіх цих розподілах є певна умовність. Щасливим можна почувати себе в коленому з варіантів. Однак дуже важливим є збіг цілей у чоловіка й дружини.

Замітка: '"Прибуток повинен дати більш майстерне керівництво справою: побільше мозку у вашій роботі - мозку і ще раз мозку'"  - Генрі Форд.Індивідуальний підхід до кожного Партнеру системи. Саме для вас sms оплата.