завантаження...

Ранні шлюби "за" і "проти"

alt18 років - саме такий вік в недалекому минулому вважався оптимальним для вступу в шлюб. У 23-25 ​​дівчину, яка не вийшла заміж, вважали "старою дівою". Сьогодні ж ситуація змінилася докорінно, і стандартний вік для створення сім'ї пересунувся до 25-30. Подружжя в 18 років стало вважатися раннім шлюбом, а до самих ранніх шлюбів з'явилося явно негативне ставлення. Розберемося в ситуації.

Отже, що ж можна сказати на користь раннього шлюбу?

По-перше, раннє народження дітей, ранній початок "дорослого життя". У вісімнадцятирічних  ще багато часу, здоров'я і сил, щоб створити міцну і дружну сім'ю, завести не одного, а кількох дітей і довести їх до пуття. І все це - до 40-45 років, після чого залишається ще багато часу для того, щоб просто пожити "для себе". Так в 18-20 років здоров'я ще дозволяє без проблем виношувати і народжувати здорових дітей.

По-друге, ранній шлюб спрямовує думки молодих людей в потрібну сторону. Звичайно, молодість сповнена емоцій і переживань, хочеться пожити "для себе" і просто розважитися. Але часто ці "розваги" обертаються не найприємнішими наслідками в особі незапланованих вагітностей (наступних абортів або неповних сімей), алкоголізму чи наркоманії, та навіть тюрми! Є багато і приємних винятків, коли молоді люди будують кар'єру і починають свою справу, не витрачаючи час на сім'ю, проте тільки ранній шлюб в більшості випадків здатний змусити молодих людей заробляти і просуватися в житті.

Повторимо, що так званий "ранній шлюб" був повсюдним і цілком нормальним явищем ще в середині минулого століття - чимало людей створювало сім'ї в 18 років, а в селі - і зовсім в 16-17. Але в той період і умови життя, і культурне середовище були зовсім іншими. Шлюби укладалися на довгі роки, і ніхто не думав  про  розлучення. Хочете більше дізнатись про шлюб та його особливості, тоді заходьте на тематичний сайт marry.ua.

На сьогоднішній день проти раннього шлюбу можна висунути занадто багато аргументів:По-перше, несамостійність і інфантильність молоді. На жаль, в 16-18 років дівчата і молоді люди найчастіше живуть або просто сидять на шиї у своїх батьків. Це або молоді люди, які щойно закінчили школу, або студенти вищих і середніх навчальних закладів, які поки просто не можуть себе забезпечити. Та й інтереси дещо інші, ніж створення сім'ї. У кращому випадку - це отримання професії і старт кар'єри, в гіршому - нічні клуби або комп'ютерні ігри. Такі "діти" просто фінансово не зможуть жити самостійно.

По-друге, невміння будувати самостійне життя і ростити дітей. 16-18-річний чоловік сьогодні - лише підліток, який виріс лише у фізіологічному плані, а в психологічному та соціальному залишився дитиною. Народити в 16-18 років (а саме через незаплановану вагітность укладаються найчастіше "ранні шлюби") - означає просто повісити дитини на батьків. Або серйозно зіпсувати собі життя. Це не означає, що 16-18-річна дівчина чи молода людина виховані неправильно і мають не ті життєві орієнтири. Це означає лише неготовність до народження власних дітей.

Звичайно, комусь все написане вище може здатися занадто похмурим, але така реальність. Раннє весілля для багатьох буде негативним досвідом, і якщо є можливість, краще перенести його до того часу, коли закохані будуть дійсно готові.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин