завантаження...

Що повинен знати чоловік про весілля. Продовження

наречені8. Весільний транспорт. Здавна  було прийнято, нареченому і нареченій їхати в рагс в різних автомобілях, був кортеж нареченої, де їхали тільки її друзі та родичі, і був кортеж нареченого. У наш час все стало набагато простіше - якщо у вас є бажання і можливість їхати в рагс на різних машинах, то ласкаво просимо, а якщо ви вирішили заощадити або не можете один без одного і хвилини прожити, то краще взяти одну гарну машину на двох. Тільки важливо пам'ятати, що крім вас ще туди бажано посадити фотографа і відеооператора, які зможуть зробити зворушливі кадри весільних моментів. Також  варто подбати про доставку своїх гостей в рагс і далі по весільному маршруту. 
Що стосується оформлення весільного кортежу, то зовсім не обов'язково садити на капот банальні ляльки нареченого і нареченої (якщо у вас звичайно не ретро-весілля) і вішати стрічки триколор, менеджери весільного агентства запропонують вам безліч вишуканих і нестандартних оформлень транспорту живими квітами у формі сердець або кілець. Для стильних пар є варіанти зображення їхніх імен з квітів на автомобілях. Модною тенденцією оформлення весільного кортежу стало виготовлення персональних табличок з іменами молодих, наприклад, Оксана+ Андрій або просто з написом JUST MARRIED. 

9. Весільний коровай. Коровай - добра стара традиція, яка є невід'ємним атрибутом початку весільного бенкету. Коровай зазвичай тримає мама нареченого на таці з рушником, його розламують молодята попередньо посалив. Вважається, що хто більший відламав шматок короваю, той і буде в родині господарем! Під час бенкету можна коровай роздати гостям на знак щедрості майбутнього подружжя або залишити собі.

10. Розбивання келихів. Так само як і коровай, биття келихів стара весільна традиція, коли мама нареченого пропонує молодим розламати коровай, мама нареченої тримає келихи з шампанським або вином для того, щоб випити до дна і розбити на щастя келихи. Вважається, що якщо ніжка не розіб'ється, то буде дівчинка, а розіб'ється - хлопчик.
Келихи для биття краще купити заздалегідь, а не використовувати ресторанні, інакше може бути виставлений рахунок за збитки. Якщо ви в момент розбивання знаходитесь на м'якій поверхні, то відійдіть в місце, де келихи точно розіб'ються, щоб уникнути неприємного казусу. 

11. Посипання рисом, монетами. Традиція посипання рисом є самою довгожданою і бажаною у молодят і гостей. Посипання рисом здійснювалося на знак багатства і процвітання майбутньої сім'ї. Все дуже просто - заздалегідь приготований рис, копійки або цукерки роздаються гостям і коли молоді виходять з церкви їх цим посипають. Зараз все більш популярною традицією стала заміна рису і монеток на пелюстки троянд, вони більш красиві і легкі. Важливо щоб вони були чистими і свіжими, інакше ефект від посипання може бути не дуже приємним. Пелюстки троянд зазвичай розкладають у спеціально заготовлені кошички або конвертики і за хвилину до виходу молодих вручаються гостям. Їх можна на відміну від монеток кидати на голову, а не під ноги. 

12. Запуск голубів. Білі голуби завжди вважалися символом миру, свободи, нового життя. Запуск голубів у день весілля означає початок нового спільного життя двох люблячих сердець - тому ця традиція стала дуже популярною в день весілля. Молоді можуть це зробити після виходу з церкви або рагсу, перед початком весільного банкету або просто на весільній прогулянці. Іноді організатори весілля одягають на голубів блакитну і рожеву стрічку і яка з них перша спаде з голуба при польоті, ця дитина і народиться в цій родині перша. Якщо запуск голубів вам здається дуже стандартним рішенням, то можна влаштувати запуск декількох десятків величезних метеликів. Запуск метеликів не залежить від пори року та  новогодние сосны  не є перешкодою і є оригінальним рішенням для екстравагантних пар. 

13. Обручки. Колечка завжди будуть обов'язковим атрибутом весілля і подальшого сімейного життя. Тому, вибираючи колечка потрібно розуміти, що це не ювелірна дрібничка, а ваш щоденний аксесуар. Не загострювати увагу на дизайні і популярному бренді, вибирайте по комфорту та відповідності вашому стилю життя. Обручки можуть бути з білого або жовтого золота, а можуть поєднувати в собі декілька відтінків дорогоцінного металу. Раніше обручки були без прикрас, зараз сучасні модні тенденції диктують наявність на колечку нареченої 1 або декількох діамантів. Щоб ваше колечко стало для вас персональним і відрізнялося від мільйона інших колечок, нанесіть на внутрішній бік гравірування. Напис на колечку може бути  різноманітним, наприклад «Я ТЕБЕ КОХАЮ», «ЗАВЖДИ ПОРУЧ» або просто дата весілля.

Читайте статтю "Варіанти гравірування на обручках

Не засмучуйтеся, якщо одна з обручок виявилася малою або великою, зараз існує безліч ювелірних майстерень, де за невелику плату в короткі терміни вам відрегулюють розмір. А в дорогих ювелірних салонах гравірування і зміну розміру роблять взагалі безплатно. Обручки зазвичай купують спільно, а оплачує придбання наречений. 

14. Свідки на весіллі. Свідками можна вибирати і призначати будь-яких близьких друзів і родичів, але крім самої назви «Свідок нареченого і нареченої» ніякої ролі в рагсі вони грати не будуть, а ось на банкеті можуть дуже навіть вам допомогти. Наприклад, якщо у нареченої вкрали туфельки або ще гірше саму наречену, то віддуватися може не один наречений, а його дружба. 

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин