завантаження...

Що повинен знати чоловік про весілля. Ще трішки порад

Одруження15. Одруження. Реєстрація шлюбу та вінчання є найважливішим етапом весільного дня. Адже саме заради цього збираються гості, готуються молоді, переживають батьки і метушаться організатори. Одруження прийнято звичайно проводити в рагсі, але з недавніх пір цікавим альтернативним рішенням за ініціативою весільних агентств стало одруження з виїзною реєстрацією. Тобто в день весілля вам уже не потрібно нудитися в задушливих і малогабаритних рагсах, стояти в чергах і плутати свої лімузини з чужими - тепер реєстратор приїде до вас. Виїзне одруження може бути в будь-якому зручному для вас місці: наприклад в орендованому особняку або живописній садибі, в красивому парку або на березі річки, на борту теплохода або літака. Всі ваші задуми, бажання і ідеї можна тепер втілити завдяки цій процедурі. Головне, що залишається незмінним обмін нареченими обручками! 

16. Весільний банкет. Весілля для багатьох святкування, яке є самим головним і важливим у житті людини, адже саме в цей момент людина перестає бути одною - у неї з'являється сім'я! Тому відзначити цей важливий і серйозний в житті крок молоді та їх батьки намагаються на найвищому рівні. Весільний банкет - один з важливих етапів урочистості і є по значимості першим після реєстрації шлюбу і вінчання. Весільний банкет дає можливість гостям проявити свої почуття і бажання, сказати молодим теплі душевні слова, дати їм життєві настанови. Ну а винуватці торжества у свою чергу намагаються, щоб гостям запам'ятався банкет, щоб усе було весело, красиво, смачно, оригінально і вишукано. Головне, щоб молоді самі могли відчути своє свято і як слід відпочити з гостями на весільному торжестві на їхню честь. Банкет з нагоди весілля може бути в будь-якому місці: у невеликому затишному кафе, в шикарному ресторані, на сучасному теплоході, у наметах на мальовничій садибі - важливо, щоб кухня і сервіс були ретельно вивчені і перевірені. І звичайно запорукою успішного бенкету є професійний тамада або весільний ведучий.

17. Букет нареченої. Також як і обручки букет нареченої є обов'язковим атрибутом нареченої. 
Букет нареченої завжди вибирається по різному, іноді наречена доручає це зробити нареченому і таким чином проявити свій смак і креативність, а найчастіше наречена сама або за допомогою весільного консультанта робить вибір букета. Склад квітів весільного букету, його форма та колір залежить від кольору волосся нареченої, від дизайну і стилю її сукні, від сезону і звичайно від бюджету. При виборі букета підбирається бутоньєрка для нареченого, це маленька квіточка або композиція з квіточок, спеціально оформлена для піджака нареченого. Бутоньєрка нареченого обов'язково відповідає кольору і сорту квітів у букеті нареченої, бутоньєрки штучні бажано використовувати в крайніх випадках. 
Який би ви букет не вибрали дуже важливо пам'ятати, що в кінці вечора з ним обов'язково потрібно буде розлучитися. Свій букет зазвичай наречена кидає незаміжнім подружкам перед від'їздом. Та подружка, яка зловить весільний букет і стане наступною нареченою. 

18. Підв'язка нареченої. Наречена зазвичай купує підв'язку з тією єдиною метою, щоб наречений міг у кінці свята кинути її холостим друзям. Друг, який піймає підв'язку, стане наступним претендентом на одруження. Аби не сталося казусу в момент, коли наречений шукає під сукнею нареченої вже втрачену підв'язку, її слід одягнути прямо перед початком дії, інакше буде незручно. Для знімання підв'язки наречена зазвичай сідає на стільчик, а наречений рукою акуратно під музику стягує підв'язку вже із законної дружини. Після команди ведучого наречений кидає підв'язку чоловічій аудиторії. 

19. Весільний торт. Торт - один із найбільш довгоочікуваних і смачних атрибутів весільного святкування. Весільний торт зазвичай буває декілька ярусів, найчастіше від 3 до 10. Вага весільного торта розраховується з урахуванням 100 г на 1 людину, вона може бути і більшою, головне не меншою. Весільний торт відображає смак молодят, не тільки в плані складу, а й зовні. Він може бути будь-якого кольору, відповідати стилістиці урочистості, бути будь-якої форми, наприклад, у вигляді серця або лімузина. На торті можуть бути написані імена молодих чи побажання. Він може бути прикрашений трояндочками з крему, їстівними намистинами або бантиками з безе. На верхній ярус прийнято ставити фігурку нареченого і нареченої або як раніше лебедів. Можна відмовитися від банального рішення і зверху усипати торт їстівними квітами. Весільний торт молодята розрізають удвох і перші шматочки дарують батькам. А особливо заповзятливі пари спільно з тамадою  влаштовують весільний аукціон і продають перший шматочок часто за ціною цілого торта. 

20. Перша шлюбна ніч. За форматом та стилем проведення даного заходу важко знайти які-небудь поради. Важливо тільки заздалегідь продумати, де відбудеться ця довгоочікувана подія, і підготувати місце відповідним оформленням (свічки, квіти, шампанське, фрукти, шоколад, пелюстки троянд, музика). І ще важливо пам'ятати, що здавна повелося нареченому  вносити наречену в приміщення для шлюбної ночі на руках ... 

Замітка: Очистка стічних вод за доступними цінами. Сучасна автономная канализация саме для вас, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин