завантаження...

Що повинен знати чоловік про весілля

нареченийЯкщо прийшов час одружуватися і вже зроблений твердий вибір на користь майбутньої дружини, то важливо знати декілька обов'язкових пунктів весільної підготовки. 
Отже нижче 20 важливих весільних постулатів:

1. Пропозиція руки і серця. Прийнявши рішення зробити пропозицію, важливо розуміти, що для обох сторін це серйозне рішення і потрібно його як слід оформити. Якщо є бажання заощадити на даній традиції пропозиції руки і серця, то можна просто купити шикарний букет квітів і в один прекрасний вечір прийшовши на побачення до коханої вимовити важливі й зворушливі слова ... А якщо ви вирішили підійти до питання солідно і грунтовно, то бажано дізнатися який же розмір колечка носить ваша ненаглядна і купити в ювелірному магазині колечко на заручини. Популярним варіантом є гладка каблучка з наявністю одного діаманта. Якщо ви вважаєте, що це занадто банально... або дорого, то можна вибрати будь-яке інше колечко, з будь-яким каменем і будь-якого дизайну, головне вгадати смак нареченої. Адже його  їй потрібно буде носити весь час до вашого весілля на знак офіційних заручин.

 2. Заручини. Раніше заручини були обов'язковою процедурою перед весіллям. Наречений зобов'язаний був оголосити про свої серйозні наміри батькам нареченої, розповісти про плани на майбутнє сімейне життя і запевнити батьків, що дочка передається в надійні руки. У наш час все спростилося, якщо ви хочете все-таки проявити повагу до батьків нареченої, то бажано вибрати день і запросити їх на зустріч для повідомлення своєї новини. Під час зустрічі ви повинні попросити руки їхньої доньки і пообіцяти піклуватися про неї, любити і поважати.

3. Парубоцька вечірка. У сучасному світі кожен наречений цей захід розтлумачує для себе сам. Вона може проходити в будь-якому форматі, в будь-якому місці і в будь-який час, обов'язковими умовами цього заходу залишаються лише дві - відсутність на ній жіночої половини людства, за винятком звичайно, розважальної програми і її проведення перед весіллям. Бажано звичайно щоб даний захід проходив не напередодні весілля, щоб наречений на ранок був свіжим і відпочившим, а також щоб формат вечірки не порушував морально-етичних норм майбутнього спільного життя. 

4. Підготовка до весілля. Якщо ви зробили пропозицію і отримали позитивну відповідь, то саме час починати підготовку до весілля. Не обов'язково чекати подачі заяви в рагс, яка відбувається за 2 місяці до весілля. Цього короткого терміну вам може не вистачити на якісне опрацювання всіх весільних деталей, на підбір всіх необхідних святкуванню весільних послуг, та й просто в таких справах краще не поспішати і маючи величезний вибір різноманітних послуг правильно зробити свій вибір. Якщо ви вважаєте, що самі не готові за відсутністю досвіду або часу займатися організацією свого весілля, то можна це доручити професіоналам весільної сфери, наприклад весільному агентству. Адже працівники цієї організації не перший раз проводять подібний захід і на їх рахунку величезна кількість вирішених проблем і завдань. До того ж весільний розпорядник буде контролювати все, що відбувається в день весілля з ранку і до ночі і вам не доведеться самим метушитися і нервувати у святковий день. 

5. Весільна сукня. До весілля наречений не повинен бачити вінчального плаття нареченої, тобто не брати участь в його виборі, в примірках і демонстраціях подругам. Весільне плаття є таємничим атрибутом нареченої, воно символізує чистоту, ніжність і підкреслює унікальність кожної обраниці. Весільне плаття в особливий день одягають нареченій її дружки або мама. Часто наречений виділяє кошти на покупку весільного плаття нареченої і виявляє свої побажання на прикладі переглянутих журналів і модних тенденцій. 

6. Весільний костюм. Костюм нареченого (фрак або смокінг) можуть вибирати молодята спільно. Знаючи стиль свого весільного плаття, наречена може підібрати нареченому відповідний наряд. Якщо вам важко у виборі гідного й підходящого костюма та аксесуарів до нього, то можна вдатися до допомоги професійного весільного консультанта, він зможе оцінити якість пошиття і тканини, дизайн костюма і його відповідність вашій персоні. І дуже важливо пам'ятати, що вартість зовсім не означає найкраще, професійний стиліст завжди підбере самий кращий костюм по самій адекватній ціні. 

7. Викуп нареченої. Раніше викуп нареченої носив серйозний характер і був обов'язковим етапом весільного святкування. А в наш час викуп це не більше ніж веселий конкурс для нареченого і його друзів, в якому вони виконують різні жартівливі завдання, розгадують нескладні ребуси і завжди успішно доходять до призначеної мети - до нареченої. Іноді буває, що банальність даної процедури змушує людей звернутися до професійних артистів. Наприклад цікавим варіантом проведення весільного викупу є проведення українських народних обрядів з нареченим і його гостями. Або можна піти нестандартним шляхом і запросити під вікно улюблених професійних виконавців серенади, а самому викласти на асфальті пелюстками троянд признання в коханні. 
Взагальному варіантів мільйон, головне позитивний результат даної процедури. 

Замітка: Просто та зручно купити мобільний телефон в Донецьку. Широкий асортимен та найкраща якість товару.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин