завантаження...

Скільки коштує весілля в Потлаві

весілля в ПотлавіНа перший погляд, весілля - це тільки свято для пари закоханих і приємні клопоти, але в підсумку виходить, що це дуже потужний удар по гаманцю. Звичайне весілля без всяких "прибамбасів" обійдеться новоспеченій полтавській сім'ї приблизно у 70 тисяч українських гривень. Для розуміння наведемо приклад, що за ці гроші можна купити новенький автомобіль.

Де відсвяткувати

У нашому випадку гостей було до 80 чоловік. Розмістити таку кількість людей можуть не всі ресторани міста, але переглянувши афішу Полтави, все ж нам вдалося знайти саме такий. Ціна не була захмарною і склала приблизно 250-300 гривень з людини. До речі, в ресторані дозволили принести з собою свої напої і алкоголь, що дозволило істотно заощадити. Всього на ресторан було витрачено 23 626 гривень. До цього додамо соки, воду, алкоголь і в підсумку отримаємо 27 800 гривень. При цьому ресторан ще потрібно було прикрасити. Самим це робити не було сенсу, бо такими речами займаються декоратори. За прикраса залу ще 2080 гривень.

Фото на пам'ять

Щоб відобразити на фото і відео кращі моменти весілля, було вирішено вибрати одного з найкращих фотографів і відеографів Полтави. Але, щоб знизити ціну, відео було вирішено змонтувати самостійно. У результаті вийшло, що на фото було витрачено 4200 гривень, а за відео заплачено ще 2500 грн. Склавши докупи отримуємо - 6700.

На чому поїдемо в ЗАГС

Лімузин, чорний або білий седан, позашляховик - вибір автомобілів величезний. Але до смаку припали чомусь Сhrysler 300С - класичний седан зі строгими рисами і прямими лініями. Чорний замовили для нареченого, а білий для нареченої. Так як ці авто не з дешевих, то довелося викласти 3900 гривень за обидва.

Наряди для нареченого і нареченої

Весільний костюм довго вибирати не довелося, та особливо і ніде. Прийшов, побачив, купив. Додамо сорочку, краватку і туфлі, в сумі 1890 гривень. Сукню для нареченої обійшлося значно дорожче. Разом з фатою, панчохами і взуттям сума склала 6700.

Букет нареченої

Ціни на весільні букети в Полтаві починаються від 300 гривень за найдешевший і до «непристойно» дорогих. Довелося знайти золоту середину, тому квіти для нареченої обійшлися в 600 гривень.

Торт і коровай

Щоб нагодувати тортом всіх гостей, кондитерові довелося неабияк потрудитися. За величезний 10-кілограмовий бісквітний торт в кілька ярусів зі свічками заплатили 1197 гривень. Коровай вийшов таким же величезним - всього 400 гривень.

Ведучий і розваги для гостей

Яке ж весілля обходиться без тамади! Віршики, приказки, конкурси та традиції обійшлися в 2500 гривень. Однак і нескінченні крики «гірко» стомлюють не тільки молодих. Тому гостей на пару з тамадою розважав виконавець пісень. За свою роботу він отримав 500 гривень. Не обійшлося і без «жирної крапки». По закінченню урочистостей гості стали глядачами вогняного шоу. У загальній сумі пісні, танці й усякі розваги склали 6000 гривень.

Дрібниці

Дрібниці - це, мабуть, один із самих маловитратних пунктів весілля, але вони дуже затратні за часом. Келихи, сита, хустинки, стрічки, зачіски, макіяж ... Всі ці клопоти обійшлися в 5050 гривень.

Нарешті, пора підбивати підсумки - це 63 000 за перший день. А був ще й другий. Його вирішили відзначити на природі з шашликами і їжею, яку взяли з ресторану. Додаємо й отримуємо 70 000 гривень.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин