завантаження...

Службові романи

службові романиРобота — одне із двадцяти найкращих місць для знайомства із чоловіками. Однак чоловіків зазвичай не тягне до жінок, з якими вони працюють. Як правило, вони вважають співробітниць, колег та інших жінок, з якими доводиться зустрічатися на роботі, такими, що не занадто підходять для побачень і одруження. Чому вони упускають такі добрі можливості знайомитися з дійсно привабливими жінками? Розберемо причини особистого й ділового характеру.
Багато жінок знайомляться із чоловіками в компанії подруг. Така стратегія часто буває помилковою, тому що чоловік, як правило, не підходить до жінки, якщо вона не одна. Можливо, ви й волієте брати із собою подругу, але це зменшує ваші шанси познайомитися із чоловіком. Можливо, він занадто соромливий, щоб зважитися підійти до двох жінок відразу, навіть якщо він дуже зацікавлений у знайомстві з вами. Чоловік скоріше підійде до пересічної жінки, якщо вона одна, ніж до привабливої, але з подругою. Якщо ви із приятелькою, але чоловік все-таки підійшов до вас, виникає додаткова небезпека: він може зацікавитися подругою, а не вами. Якщо вже ви йдете в компанію разом з іншою жінкою, починайте діяти порізно, як тільки прийдете. 

Оскільки чоловіки бояться жіночої відмови, їм необхідно зберегти в таємниці факт запрошення на побачення. Чоловік повинен бути впевнений, що якщо жінка йому відмовить, це не стане відомо всім. Якщо жінка пліткує з подругами про чоловіка, якому вона відмовила, то інші чоловіки, чуючи ці розмови, остережуться робити спроби зближення з нею, і вона втратить можливих претендентів.
Часто чоловіки вважають реально недоступними жінок, з якими вони знайомляться в робочій обстановці. Вони не уявляють, що можуть підійти й запросити її куди-небудь. Ця проблема особливо ускладнюється, якщо жінка працює в іншому відділі або на іншу фірму. Скажімо, він приходить до жінки на її робоче місце й хтось звертається до нього зі словами: «Що це ви робите в чужому відділі?» Він зніяковіє й нічого не відповість не тому, що соромиться цієї жінки, а тому, що боїться, як би її відмова не стала приводом для пліток.
Якщо чоловік уникає спілкуватися з вами на роботі, він може спробувати зателефонувати вам додому. Якщо він не зможе знайти ваш номер телефону або його немає в довіднику, то ви ніколи не довідаєтеся про його інтерес до вас.
Ще гірше, якщо ви займаєте керівну посаду. Багато чоловіків хотіли б познайомитися з вами, а деякі, можливо, й одружитися, але скільком з них вдається прорватися через вашого секретаря? Чоловіки часто бувають невправ¬ними, коли намагаються зблизитися з жінкою, яка сподо¬балася, їх легко відлякати, і досвідчена секретарка припинить їхні дзвінки. Або відповість на них сама.
Чоловік постарається максимально згладити можливу невдачу, використовуючи ділову зустріч як привід побачити вас. У цьому випадку, якщо ви його відкинете, він не сприйме це як особисте. Допустимо, він зателефонував вам, щоб повідомити про додаткові деталі контракту, які він хоче обговорити з вами. Хіба ви не пам'ятаєте його, того товариша по службі, якому ви доручили проконсультуватися в юридичному відділі? Або, можливо, він сказав, що хоче знати вашу думку про нову продукцію, але ви були занадто зайняті, щоб призначити йому час зустрічі. Будьте уважні до співробітників, які зіштовхуються з вами частіше, ніж того дійсно вимагають справи. Можливо, їх цікавите ви.
Спілкування в колективі ще більше утрудняє зближення з жінками на роботі. Ось проблеми, які постають перед чоловіком: фірма забороняє сімейність, оскільки поширена думка, що чоловік, який знаходить час для амурів на роботі, відволікається від виконання своїх службових обов'язків.

Так колектив у ролі «великого брата» стає заступником, що заважає людям зближатися. Що ж повинна робити жінка? Чи можна знайти кохання на роботі? Не чекайте, що чоловіки будуть безтямно прислухатися до своїх бажань. Вони залякані жінками й бояться громадської думки. Спостерігайте за їхніми маневрами й хитруваннями з метою проводити час із жінками, якими вони цікавляться. Ви можете познайомитися із чоловіком на роботі або за допомогою роботи, але перед чоловіком постає занадто багато перешкод, що не дають йому взяти ініціативу у свої руки. Ви повинні зробити це самі й познайомитися з ним.  

Цікаво знати: Високооплачувана работа в Черкассах саме для вас. Широкий вибір вакансій та стабільна заробітна плата.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин