завантаження...

Топ країн, в яких одружуються українці

Топ країн, в яких одружуютьсяВсе більше українських пар щороку їде за кордон, щоб обвінчатися в тіні пальм, на березі океану, в якому-небудь красивому королівському парку або замку ... Зрозуміти ці пари дуже просто: таке весілля не тільки стане абсолютно особливим і незвичайним, але і при вдалій організації заощадить кошти на організацію. Хоча б тому, що у разі весілля за кордоном поїздка в медовий місяць вже включена в кошторис організації церемонії!

Отже, які ж країни найбільш популярні у нас? В цілому можна виділити два основних напрямки: європейські і пляжні. Якщо говорити про Європу, то лідером є Чехія. Близька до України країна зі зрозумілим нам менталітетом і майже без мовного бар'єру (в Чехії багато хто говорить по-російськи) готова запропонувати парочкам чимало цікавих варіантів одруження. Празькі палацові сади в стилі бароко, чеські замки, і все це на фоні мальовничої природи, фонтанів і квітів. Найдешевше коштує церемонія в Староміській Ратуші - від 2300 доларів. Весілля в палацових садах буде коштувати вже від 4000 доларів. А от вартість церемонії в замках Чехії варіюється і залежить від вибору замку. Розкид цін: від 3000 до 5000 $.

Також популярна країна для проведення весілля - Італія. Багато українських пар хочуть одружитися саме тут, у країні солодкого життя, самої смачної їжі і мальовничих пейзажів. На вибір - усі регіони Італії, хоча найбільш популярні такі міста, як Рим, Венеція і Флоренція. У Венеції можна покататися на гондолі, влаштувавши заодно приголомшливої ​​краси фотосесію, в Римі чимало найкрасивіших храмів і вілл, біля або в яких можна влаштувати церемонію казкової краси. Флоренція - прекрасне місто в одному з найбільш «зелених» регіонів Італії, Тоскані. Ще одне популярне місто - романтична Верона, батьківщина Ромео і Джульєтти. Можна вийти заміж і на березі моря - наприклад, на мальовничому Амальфійському узбережжі. Ціна за весілля в Італії - від 4000 $.

Інші європейські країни менш популярні у нас, хоча є парочки, які відправляються одружитися в романтичний Париж, веселий Амстердам, близьку до України затишну Варшаву та інші красиві міста, якими так багата Європа.

Весілля на березі моря або океану завжди були популярні, але зараз вони просто на хвилі. Часто наші громадяни їдуть на Кіпр, де можна влаштувати красиву церемонію за цілком прийнятною ціною. Крім того, що Кіпр овіяний романтичною легендою - острів народження Афродіти - тут є все необхідне для розкішного весілля. Багато кіпрських готелів пропонують пакети для молодят. Середня ціна - від 2000 дол. (Це у випадку весілля в муніципалітеті). Готелі організовують церемонії за 4000 дол. і вище.

Майже не поступається Кіпру і прекрасна Греція, країна сонця, найчистішого моря і білих будиночків з блакитними дахами. Популярні для весіль бухта Святого Павла на острові Родос, з малесенькою білою церквою і видом на гори і море, від якого захоплює подих. Острів Санторіні, одне з найкрасивіших місць країни, також вельми популярний у романтичних парочок. Ціна за весілля в Греції - від 5000 дол. (За цю суму можливо стати чоловіком і дружиною в мерії острова Крит) і вище.

Одним із найдемократичніших (не рахуючи ціну на авіапереліт) може стати варіант весілля в Домініканській Республіці. Ця прекрасна країна з райськими пляжами готова запропонувати парі все, що їм тільки потрібно, для прекрасної весільної церемонії. Багато готелів республіки пропонують пакети для молодят, які включають в себе церемонію на березі, романтичну вечерю і фотосесію. Вартість пакетів - від 700 дол.

Цікаво знати: запрошуємо в интернет магазин бытовой химии. Інтернет-магазин Sanoshop є офіційним представником компанії Sano в Україні, лідера ізраїльського виробництва в галузі побутової хімії.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин