завантаження...

Цікаве про кохання

 коханняЗ чим можна порівняти стан закоханості? Як не дивно, але психологи вважають, що він дуже нагадує хворобу, наприклад, невроз нав'язливих станів, і супроводжується розладами вегетативної нервової системи - від прискореного серцебиття до посиленого потовиділення. Саме в стані "любовного неврозу" людина приписує своєму обранцеві або обраниці надприродні можливості, певні незвичайні якості. 
І ось в цьому "хворобливому" стані люди стають чоловіком і дружиною. А потім проходить зовсім небагато часу - романтична любов триває недовго, - і несподівано виявляється, що велика частина неймовірних достоїнств обранця, м'яко кажучи, не відповідають дійсності. Підраховано, що найбільш невдалий вибір роблять ті, хто одружується на піку кохання - через три-чотири місяці після виникнення почуття і початку спільного сексуального життя розпадається приблизно 40% шлюбів, через рік ще 30%, а до кінця третього року  залишаються лише 20%. 

Кращий засіб від розлучення і від тюрми
 Психологам добре відомо, що практично кожен дорослий чоловік несвідомо шукає в дружині риси, які були властиві його матері. Але якщо, приміром, мати була холодною, пихатою, мало приділяла уваги синові, чоловік може імпульсивно одружитися з жінкою з подібним характером, проте вдалим, а тим більше довгим, такий союз, звичайно ж, не буде. Частіше за інших помиляються у виборі дружини чоловіки, виховані матерями-одиночками, - частка розлучень у їх перших шлюбах становить близько 60%. Вступати в новий союз ця досить численна частина чоловічого населення, як правило, не поспішає. Якщо ж хлопчик виховувався в благополучній родині, ще краще - разом із сестрою, близькою за віком - трохи молодшою або трохи старшою, то практично напевно, стверджують вчені, у шлюбі він буде щасливий. У таких чоловіків частка розлучень складає всього лише 20%. До речі, чоловіки, що підтримують зі своїми сестрами добрі, теплі стосунки, не тільки в 2,5 рази рідше розлучаються, але здійснюють в три рази менше правопорушень та в п'ять разів рідше потрапляють до в'язниці.

Про зовнішність
Пари, які починають вести інтимне життя на перший - третій день після знайомства, до шлюбу найчастіше не дотягують. Для того щоб у чоловіка виникло бажання одружитися, він повинен як слід помучитися, дозріти, іншими словами. Надмірно ж швидкий початок інтимного життя - навіть якщо воно чудове - не сприяє дозріванню високих почуттів. Зовнішність, вважають психологи, далеко не завжди є запорукою щастя. Ті, хто не відрізняється особливою красою, мають стільки ж шансів стати щасливими у шлюбі, що і красуні. Американські дослідники встановили, чим довше подружжя  було знайоме один з одним до одруження, тим більше шансів, що їх союз буде міцним. З тих, що одружилися через два і більше роки після знайомства, більше 80% залишалися чоловіком і дружиною і через п'ять років після весілля, і через десять, і через двадцять.

Цікаво знати: Якісна та современная акустика на будь - який смак. Широкий асортимент товару та доступні ціни.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин