У якому віці найкраще брати шлюб і чому

weddingНавряд чи можливо відповісти на це питання однозначно.Існує такий вислів - "шлюбний вік". У всіх народів він асоціювався з молодістю, фізичною та духовною зрілістю. Сьогодні до цих критеріїв слід додати і соціальну зрілість як необхідну умову для нормального сімейного життя і правильного виховання дітей.
Сьогодні навряд чи хто потребує послуг свахи. Знайомство відбувається легко: на роботі, під час навчання, на дискотеці, на відпочинку, у знайомих, за оголошенням, нарешті, існують шлюбні контори. Сучасний етикет спілкування дуже демократичний. Але легкість у спілкуванні має і негативний бік. Вона викреслила з чоловічої програми необхідність ризикувати, домагатися, завойовувати жінок, поступово наближаючись до неї.
Згідно із законодавством, шлюб дозволений з 18 років. Шлюб може бути зареєстрований і в 16 років, але для цього потрібен дозвіл органів місцевого самоврядування або якщо це передбачено місцевим законодавством.
Питання про заміжжя треба ставити, коли зважені всі "за" і "проти". Навряд чи в 18 років слід поспішати до РАГСу. Шлюб між 23-літніми людьми може бути дуже перспективним. У цьому віці зазвичай закінчують навчання, визначаються як особистість, жінка досягає свого фізичного розквіту, це кращий вік для народження дітей.
Чоловічий організм формується пізніше, до 25 років будуть рости кістки, м'язи, формуватися характер і темперамент. Отже, загальна рекомендація для вступу в шлюб - 21-23 роки.
У ранньому шлюбі жінка повинна розуміти, що її 18 - 19-річний чоловік буде ще рости, тому вимагає до себе дбайливого відношення, особливо перші 2-3 роки. Через 10 років такий шлюб досягне свого розквіту, 30-річна жінка і 30-річний чоловік можуть становити прекрасний союз. Але не слід спокушатися. Жінка дорослішає раніше, однак вона і раніше старіє. У шлюбі ровесників до 40-річного віку можуть виникнути серйозні проблеми. Шлюби, в яких чоловік старший за жінку на 4-7 років, таких проблем не мають. Якщо чоловік старший за свою обраницю на 15-20 років, шлюб обіцяє бути складним. Тут багато чого залежить від доброти, такту і терпіння тих, хто збирається створити таку сім'ю.

Шлюби, де чоловік років на 10 (а то й більше) молодший дружини, останнім часом стають все більш поширеними, навіть модними.
 До союзів з великою різницею у віці завжди ставилися несхвально. А вже якщо дружина старша, так і зовсім негативно? Наприклад, в США і Великій Британії вважають подібні союзи "несприятливими для нації" навіть виділяють гроші для вивчення цього феномена. При цьому жінка, що зуміла одружити на собі молодого хлопця, вважається "спеціалісткою по сексу". В останні роки нестандартних шлюбів, де чоловік молодший дружини на 5, 10, 15 років, стає все більше. Кількість їх збільшується на 2-3% на рік.

Замітка: Цікавитеся психологією, відносинами між людьми та вирішенням сімейних проблем? Тоді психология видео саме для вас! Різноманітні теми онлайн...