завантаження...

"Улюблена" свекруха

СвекрухаПрактично до кожного чоловіка чиєїсь мрії додається навантаження у вигляді його мами. Але, як відомо, ті, хто не люблять котів, виявляється, просто не вміють їх готувати. Визначся, яка з цих свекрух твоя і пам'ятай, що будь-яка з них зовсім не зобов'язана тебе полюбити як рідну дочку.

Цікава Варвара

Ні, ніс поки у неї на місці, і тому їй до всього є діло. Вона переживе, якщо про щось промовчали, не доказали і приховали. Твої кістки будуть сяяти первозданною білизною - вона їх перемиє до стану стерильності.

Що робити? Просити чоловіка поділитися способами самозахисту та оборони. Слід визначити слабке місце у «противника»: напевно знайдеться хоча б одна єдина тема, яка їй нецікава. Після чого сміливо переводь всі розмови на неї. Другий варіант: при обговоренні питань, тобі нецікавих, жодним чином, її не заохочуй: слухай мовчки, зрідка киваючи головою, не дуже старанно приховуючи позіхання. Запам'ятай: її варто пожаліти - людині просто не вистачає гострих відчуттів і переживань у власному житті.

Стара склочниця

Не піддавайся на її провокації. Пам'ятай: чим сильніше ти реагуєш, і чим болючіше тебе зачіпають її закиди, подначки і уколи, тим радісніше стає на її душі!

 Що робити? Тверди про себе, що найкращий бій - це той, який не розпочався. З часом переконавшись, що ти реагуєш однаково рівно, вона може і припинити свої нападки. За необхідності поділися з нею своїми складнощами, бо перед нею капітулює будь-який сантехнік, РЕУ, ЖКГ і взагалі будь-які органи, наділені адміністративною владою. Це вона може стати тією людиною, яка доведе мерію до білого жару і під'їзд все-таки обладнають пандусом для колясок.

Синуліна мама - буде діставати тебе обліком і контролем: як там живеться її дитині? Вона може зітхати під дверима і, не витримавши, в самий невідповідний момент рявкнути: «Закрийте кватирку, а то синочка продує!»

Що робити? По-перше, пожаліти людину, у якої ти щойно відібрала його божество. По-друге, придивитися: а чи так необхідний тобі самій цей мамусин пуп землі?

На прізвище Плюшкін

Пересуватися у неї вдома можна з великими труднощами. Виконати практично - задачка важча будь-якого самого хитромудрого квесту. А все тому, що вільний простір відсутній як клас. Всюди стоять речі раритетні: велосипед, на якому твій ненаглядний катався року в три. Швейна машинка без педальки, м'ясорубка, ножі від якої загубилися ще в радянські часи. Кепка, в якій хтось із родичів їздив будувати БАМ.

Що робити? Тобі пощастило, якщо у об'єкта геть відсутнє бажання ділитися. В іншому випадку, має сенс продумати тактику і стратегію поведінки. Інакше через якийсь час ти ризикуєш опинитися власницею речей, які ще не перейшли з категорії «мотлох» в категорію «антикваріат», і які тобі абсолютно без потреби. Плюс один - у запасах напевно знайдуться речі, які зараз на піку вінтажної моди.

Зірка кордебалету

А ось їй завжди було все одно, скільки у неї там дітей. Вона може точно й не пам'ятати. Головне для неї - вона сама, а всі інші кружляють на орбіті навколо неї - центрального світила. Весь свій час вона присвячує самореалізації або творчості.

Що робити? Ні в якому разі не ображатися, що вона не прагне вам допомогти. Навпаки слід сприймати цю обставину як рідкісний подарунок долі. Швидше за все, чоловік тобі дістанеться вкрай дорослий і самостійний.

Палата міри та ваги

Готуйся! Еталоном для неї завжди буде «його колишня». Ти дізнаєшся багато нового і цікавого про те, яка вона була чудова господиня з ідеальною фігурою і пристойною зарплатою. Не заздри колишній, бо і їй доводилося вислуховувати рівно те ж саме. Якщо ти перша дружина, то порівнювати тебе будуть з колишньою дівчиною, або другою невісткою: «а от Оля,Оксана, Олена ...» Найжахливіше, що порівняння завжди будуть не в твою користь! До деяких пір ... Якщо ви раптом розлучитеся, тоді коронують тебе, і вже наступна жертва буде вислуховувати поеми про твою працьовитість, приголомшливу зовнішность і бездоганну манеру одягатися.

 Що робити? Якщо плюси переважують, то можеш розважатися в своє задоволення, використовуючи зброю супротивника проти нього самого - права порівнювати її з «твоєю колишньою» тебе ніхто не позбавляв. От і користуйся ним на всю котушку! Але не варто бути надто прямолінійною. Аналогії та паралелі починай з тем і фігур нейтральних. А потім крок за кроком ...

Фанатка

Швидше за все, хобі буде цікавити її більше, ніж потенційні онуки. Головний плюс - у тебе ніколи не буде боліти голова про те, що подарувати їй на ДР та інші «8 березня». Практично будь-яке хобі - заняття дороге, що вимагає стабільних капіталовкладень.

Що робити? Завести список вже подарованого, тому що якщо ти сама не захоплюєшся тим же самим, є ризик одного разу заплутатися.

Насправді, важливо знайти правильну лінію поведінки зі свекрухою. Хай ти і вийшла заміж не за неї, а за її дитину, все одно від її присутності у вашому житті нікуди не дітися. І навіть якщо нічого хорошого відшукати в ній ти не зможеш, пам'ятай: найголовніший подарунок тобі вона вже зробила - народила сина.

Замітка: Доступно та якісно - интернет магазин матрасов. Широкий асоритмент на будь - який смак та найкраще обслуговування.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин