завантаження...

Вагітність до весілля: правильно чи ні

Люди не перестають із зневагою ставитися до цивільних шлюбів і позашлюбної вагітності. Однак це, як правило, притаманне людям старшого покоління, оскільки сучасна молодь дивиться на життя трохи інакше.

Раніше дівчина, яка завагітніла до весілля вважалася справжньою ганьбою для сім'ї. В давнину навіть народні мудрості та приказки складали на цю тему. Зараз ж багато змінилося. Погляди сучасних людей не настільки консервативні і категоричні, оскільки багато пар воліють відсунути питання штампа в паспорті подалі. Так і виходить, що дітки народжуються поза шлюбом. Багато цікавої інформації на  http://zinge.ru/.

Від пліток і розмов нікуди не дітися. Це повинна розуміти кожна жінка, що віддає перевагу цивільним відносинам з чоловіком. У 21 столітті до цього ставляться спокійно практично всі, виняток становлять лише люди старого укладу. Так, бабусі і дідусі можуть сильно засуджувати цивільний шлюб, в той час як батьки молодих цілком лояльно до цього ставляться. Справа в тому, що в наші дні дуже часто дівчата стали виходити заміж не стільки з кохання, скільки з меркантильних і особистісних міркувань. Білі сукні, весільні букети, браві тости і гарячі вітання - так бачать своє майбутнє багато жінок. Однак прийти до цього, знайти, нарешті, свого єдиного, не так просто. І щоб не поспішати, представниці прекрасної статі не поспішають до вівтаря, випробовуючи свого партнера побутом і спільним співжиттям.

За статистикою саме в цивільному шлюбі з'являється майже половина всіх малят. Добре це чи погано? Не так і не так. Справа в тому, що відповідь на це питання залежить виключно від світогляду оточуючих людей. Якщо подружжя не наважується увічнити своє кохання в РАГСі, це зовсім не означає, що вони повинні відмовлятися від ідеї продовження роду. Якщо пару все влаштовує, то чому б і ні? У відносинах головне що? Любов і взаєморозуміння. І ніяким офіційним папірцем цього не добитися. Якщо почуття є, то пара цілком може стати сім'єю і народити малюка і без документальних формальностей. Адже ласка і турбота не народжується лише при видачі свідоцтва про шлюб!

Дуже часто відбувається зворотна ситуація - дорога в РАГС викладена двома смужками на тесті. Якщо це єдина причина ставити штамп у паспорті - то навряд чи сім'я стане по-справжньому щасливою. Не варто рівняти всіх під одну гребінку і намагатися заганяти всі пари під стереотип «спочатку розпис, потім діти». Все має йти від чистого серця. І якщо парі добре разом і без формальностей, вони трепетно і тепло ставляться один до одного, вони напевно зможуть перенести ці почуття і на новий щабель відносин. Адже скоро вони з хлопця і дівчини стануть Мамою і Татом, а це вже зовсім інша сторінка життя.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин