завантаження...

Варіанти організації незвичайних весіль


Весілля є, напевно, однією із найбільш довгоочікуваних  подій, яка запам'ятовується, в житті кожної представниці прекрасної статі. Важко передати всі хвилювання і переживання, пов'язані з організацією та проведенням цього торжества, але є кілька способів зробити ваше весілля дійсно незвичайним і оригінальним.

Незвичайне весілля

Стандартний порядок проведення весілля відомий кожній жінці - викуп нареченої, поїздка в РАГС, прогулянка з відвідуванням визначних пам'яток і застілля з гостями. Але якщо ви бажаєте чогось більшого, завжди можна розглянути кілька варіантів організації незвичайного весілля.

Весілля на природі

Коли проведення весільного торжества планується на теплу пору року, можна постаратися організувати весілля з виїздом на природу. Молодята можуть мати на прикметі яке-небудь затишне місце, відоме тільки їм, а якійсь парі обов'язково захочеться провести гучне торжество в міському парку. У будь-якому випадку, необхідно заздалегідь передбачити всі труднощі, які можуть виникнути в цей знаменний день.

Весілля на природі

Потрібно дізнатися, чи проводить ваш РАГС виїзні церемонії, що для цього буде потрібно і які організаційні заходи необхідно вжити. Ще один важливий момент при організації торжества на природі - можливість провести виїзний обряд вінчання. Також необхідно заздалегідь передбачити якісь запасні варіанти проведення церемонії на випадок поганої погоди, зрештою, запастися великими парасолями або розкладними навісами.

Весілля на теплоході

Весілля на воді, далеко від галасливого міста і суєти - ще один варіант проведення торжества, яке надовго запам'ятається молодятам і всім гостям церемонії. Будь-яка дівчина мріє зіграти весілля на білосніжному теплоході, з якого в усі сторони відкривається чудовий вигляд.

Весілля на теплоході

На кораблі завжди можна знайти затишне місце, щоб в розпал вечора залишитися наодинці зі своїм обранцем і вислухати його палкі зізнання ... Про такий спосіб скріплення союзу двох сердець також необхідно попередити всіх гостей заздалегідь, а головне, на сто відсотків бути впевненою, що у тебе чи твого майбутнього чоловіка немає морської хвороби. В іншому випадку торжество ризикує перетворитися на рятувальну операцію.

Костюмоване весілля

Відмінним варіантом для організації незвичайного весілля може послужити проведення тематичного торжества - костюмованого дійства в дусі середньовіччя або в стилі 30-х років минулого століття. Потрібно тільки попередити всіх гостей, що планується, наприклад, весілля в костюмах епохи гангстерів і сухого закону в Америці. Якщо вгадати з тамадою, можна організувати церемонію, яка подарує закоханій парі і всім гостям чимало гострих відчуттів і запаморочливих поворотів сюжету.

Ідей для такого торжества існує безліч, якийсь період в історії може подобатися тільки вам, а весілля за мотивами відомого телешоу обов'язково сподобається більшості гостей. Можна, наприклад, оголосити запрошеним, що вони повинні прибути на вечірку в стилі 80-х років, тому повинні виглядати відповідно, очікується запальна дискотека і конкурс на кращу зачіску ...

Весілля, витримане в якомусь стилі, не обов'язково повинне вимагати дотримання дрес-коду тієї епохи, в яку належить зануритися молодятам та запрошеним гостям. Можна спланувати проведення вашого свята в якому-небудь старовинному особняку, який стоїть в густому лісі або відокремленому парку. У цьому випадку вплив на хід церемонії і весільний банкет буде надавати все навколишнє середовище, а ви будете впевнені, що в розпал вечора вас ніхто не потривожить з вимогою зробити музику тихіше.

У якому б місці ви не вирішили провести весільну церемонію, на даху багатоповерхового будинку або в старому замку, необхідно грамотно спланувати майбутню подію. Всі основні етапи торжества повинні бути чітко розписані, а особи, які будуть вести церемонію, попереджені про можливі нюанси. Якщо раптом виявиться, що на місці проведення виїзного весілля виникли проблеми з електроживленням або раптово закінчилися будь-які продукти, швидко вирішити питання у вас може не вийти.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин