завантаження...

Весілля: інструкція по виживанню

весілля

Весілля! Жодне свято не викликає стільки хвилювань, передчуття й ажіотажу. 

Святкування планується кілька місяців (деякі дівчата починають планувати весілля ще в школі). І, тим не менше, українське весілля рідко обходиться без форс-мажорів, накладок та надзвичайних ситуацій - будь то п'яний тамада або рідний дядечко, що заснув в салаті, класична бійка чи флірт п'яного дружби з нареченою. 

Тут зібрані основні правила поведінки на чужому весіллі, які дозволять гарантовано уникнути можливої ніяковості або запобігти назріваючому скандалу. 

1. Отже, друзі або родичі вручили тобі запрошення на весілля. Навіть якщо ти вважаєш їх шлюб фатальною помилкою, не кажи про це вголос. Не варто відмовляти ні нареченого, ні наречену. Який у цьому сенс?

Ти дійсно віриш, що вони скасують святкування  після вашої розмови? Швидше за все, ні. Так навіщо псувати стосунки? Краще просто чемно подякувати за запрошення. 

 2. Що надіти на весілля? Це саме головне питання для будь-якої дівчини, запрошеної на весілля. Сукня може бути будь-якою: головне - не білою! Біле плаття гості може подіяти на наречену так, як червона ганчірка на бика.

Пам'ятай, наречені, як правило, нервовий і не цілком врівноважений народ. А тому в твоїх інтересах виявити належну тактовність при виборі вбрання. Ти можеш запитати, що тобі краще надягти, у самої нареченої - нехай допоможе тобі зробити вибір або, принаймні, попередньо схвалить твоє плаття. 

3. Вибираючи весільний подарунок молодятам, слідуй простому весільному етикету. По-перше, він повинен бути призначений для двох - і для нареченого, і для нареченої. За етикетом його вартість повинна дорівнювати середній сумі рахунку в ресторані, де ви будете святкувати. 

В ідеалі, звичайно, можна запитати у молодих, що їм потрібно. На Заході молодята вже давно складають wish-листи для гостей: тоді зникає вірогідність отримати в дарунок п'ять однакових тостерів. Однак, якщо ти обмежена у фінансах, постарайся заповнити це добрим знанням смаків пари. Підготуй для них не дуже дорогий подарунок, але «зі змістом», щоб він як-то символізував їхні стосунки, нагадував про те, як вони зустрілися і т.д. Наприклад, замість банальних квітів підніси «дерево щастя»: красиве, квітуче деревце в горщику, яке завжди буде символізувати зростання їхньої любові.

Про наших партнерів: можливо цікавить вас, як святкують свої весілля справжні миллионеры та мілліардери.. Заходьте на наш бізнес-портал та насолоджуйтесь...

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин