завантаження...

Весілля - свято кохання

Весілля - це подія, яка буває тільки раз у житті. Ні, звичайно, виходити заміж або одружуватися можна скільки завгодно, але от перший раз, коли все виглядає урочисто, ти дійсно віриш, що попереду вас чекає довге щасливе життя, наповнене любов'ю і взаєморозумінням. Дуже хочеться, щоб цей день став незабутнім, наречена просто зобов'язана бути найчарівнішою, а наречений самим чарівним. У цей день весь світ повинен опинитися біля ніг закоханих, адже це їхній день. У стародавні часи весілля було справжнім народним гулянням, видавали заміж усім селом, для нареченого придумували безліч всіляких конкурсів і випробувань, для того, щоб потрапити до нареченої, він повинен був, як кажуть, пройти і вогонь, і воду, і мідні монтаж труб рехау. Після вінчання на честь молодих влаштовували справжній бенкет, з піснями і танцями.

Сьогодні в обряді одруження практично нічого не змінилося, хіба що вінчаються в наш час не так часто, та й серед запрошених зазвичай тільки самі рідні та близькі. Але ось погуляти від душі на цьому святі кохання і тепер залишається традицією. А ще в день весілля наречений і наречена отримують подарунки від гостей, адже саме з цього дня у молодих починається спільне життя, а значить їм потрібно облаштовувати свій спільний дім, тому подарунки, в основному, роблять такі, які б стали корисними в спільному житті. Атмосферу свята створює і весільний танець, який молодята повинні виконати на початку торжества. Цей танець носить символічний характер, і чим злагодніше і красивіше наречений і наречена виконають цей танець, тим більшою любов'ю і ніжністю наповниться їх сімейне життя. Для того, щоб танець виглядав красиво, молодим доводиться багато тренуватися, репетирувати. Все, і одяг, і підібрана музика, і самі закохані повинні бути єдиним цілим.

Для того, щоб цей день став дійсно найяскравішим, потрібно передбачити буквально все: розважальну програму, меню святкового столу, прикрашення залу та багато іншого. Адже для того, щоб захід виглядав красиво і урочисто, воно повинно проходити в яскравій і чарівній обстановці. Багато хто намагається створити атмосферу свята самостійно, але для того, щоб вийшло дійсно красиво і оригінально, потрібно володіти неабиякою фантазією. Краще, звичайно, доручити оформлення професійному агентству, яке спеціалізується на організації та проведенні урочистостей.

Найбільш поширені на сьогоднішній день методи оформлення урочистих заходів - оформлення повітряними кульками та квітами. З них можна не тільки зробити всілякі фігури, які є символом кохання, а й прикрасити вхід до зали. Самі молодята або ті, хто займається питанням оформлення, вирішують, в якому стилі буде оформлений зал, проте прийняти рішення необхідно заздалегідь, адже певний час забере затвердження проекту, доставка повітряних куль, безпосередньо саме оформлення. Організатори можуть запропонувати досить багато варіантів, але при цьому ви цілком зможете наполягти на якій-небудь своїй ідеї, втілити яку допоможуть професійні дизайнери.

Особливе місце в проведенні свята займає святковий стіл, він також повинен виглядати дуже красиво, всі страви мають бути прикрашені, та й за традицією вважається, що чим багатший і різноманітніший буде весільний стіл, тим краще буде життя у молодят. Дуже велику увагу в підготовці застілля приділяється весільному торту, його зазвичай роблять великим, щоб дісталося всім без винятку гостям. Завершує святковий захід традиційний феєрверк, який надовго залишається в пам'яті всіх учасників цього дійства.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин