завантаження...

Весілля у 2013. Що робити?

Весілля у 2013Рік 2013 б'є всі рекорди по забобонам. Мало того, що від цифри «13» багатьох людей кидає в тремтіння і вони починають нервово пити валер'янку, озираючись на кожному розі. Так ще й рік виявився високосним. А це двічі трагедія для забобонних дам, молодих, і не дуже молодих людей.

Так що ж робити? Невже доведеться чекати до наступного року, щоб спокійно розписатися і наслухатися «гірко» в своє задоволення? Можна звичайно і в наступному. Якщо не дуже хочеться розписуватися. А тим, хто все-таки зважився на серйозний крок, радимо звернутися до китайського гороскопу.

Самий китайський. Перевірений часом!

Китайський гороскоп, мабуть, один з небагатьох «продуктів», який подарував стародавній нації повагу і шану. Гороскоп використовують не тільки в Китаї, але і далеко за його межами. А достовірність інформації провірена тисячоліттями.

Згідно з китайським календарем, 2013 рік - рік Змії. А вона вважається мудрою, розважливою, спокійною твариною. Найміцніші шлюби, за запевненнями фахівців східної культури, повинні бути серед прагматичних людей.

Якщо ви звикли віддавати собі звіт у всьому і завжди, віддаєте перевагу холодному розуму і тверезому розрахунку - це ваш рік! Та й весілля - не така спонтанна подія, в яку потрібно кидатися «з місця в кар'єр». Необхідно все зважити, оцінити, дати тверезу оцінку тому, що відбувається і ніколи не пускати події на самоплив.

Хто ж ти, Чорна Водяна Змія?

За китайським гороскопом Чорна Водяна Змія - символ мудрості і хранителька гнізда (сімейного вогнища). «Господиня року» буде підштовхувати пари до укладення союзу і народженню дітей. Міцними і довговічними будуть ті шлюби, які укладаються за любові, але розумним, тверезим розрахунком.

Змія прораховує все наперед, не любить несподіванки і спонтанні дії. Цей рік, як ніякий інший, може стати не дуже сприятливим для людей, які люблять спонтанні  дії. А значить, доведеться вчитися продумувати все заздалегідь.

Чорна Змія любить все красиве. А значить, ваше весілля повинне бути «зразково-показовим». З вишуканими нарядами, стильними зачісками і неймовірними букетами. На столі повинні бути свіжі овочі і фрукти. Обов'язкова прикраса столу - квіти. Зробіть все правильно і будьте впевнені, що заручилися підтримкою Чорної Змії!

До речі, якщо ви сімейна пара, хочемо вам запропонувати сервіс http://arc.familyspace.ru/. Даний генеологічний портал допоможе вас у пошуках своїх близьких та рідних людей по всьому світу.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин