завантаження...

Весілля в Європі : вибираємо місце

Найчастіше зарубіжна нерухомість розглядається як об'єкт для капіталовкладень , відповідно інформація , яку публікується ріелтерськими агентствами , зазвичай містить аналітику показників ліквідності житлових і комерційних об'єктів у тому чи іншому регіоні. Також можна зустріти опис процедур оформлення покупки квартир та земельних ділянок , поради для бажаючих отримати дозвіл на проживання або заснувати власний бізнес у Європі , і т.д. Однак все це можна розглядати і в іншому аспекті ─ наприклад , як додаткову можливість з розміщення молодят при організації весільних урочистостей за кордоном. Святкування весіль в Європі в останні роки стає популярною традицією у заможних  українців , а зростаючий попит на подібні послуги породжує і число агентств, що спеціалізуються на закордонних весіллях. Улюбленою країною для проведення весіль довгий час вважалася Чехія , проте сьогодні в Україні  з'являється все більше бажаючих укласти шлюб в більш незвичайному місці ─ наприклад , в Італії. Вишукана архітектура старовинних будівель і розкіш сучасних вілл ─ нерухомість в Італії як не можна краще відповідає урочистій атмосфері весільного торжества , а сама церемонія може бути як символічною , так і абсолютно офіційною та включати не тільки реєстрацію в мерії будь-якого італійського міста , а й церемонію вінчання у православній або католицькій церкві.
Ще один не банальний варіант організації урочистої події ─ весілля в Хорватії. Багато українців  вже встигли оцінити комфортабельність і невисоку вартість хорватських готелів , однак широкий вибір нерухомості в Хорватії дозволяє вибрати для розміщення молодят і їхніх гостей більш романтичне і затишне місце ─ наприклад , віллу в Опатії . Розкішні пляжі і вічнозелені дерева , оточуючі замок середньовічної споруди ─ вишуканий антураж для весільного банкету , відпочинку гостей , а при бажанні і для проведення медового місяця , тим більше що з Опатії можна здійснювати екскурсійні поїздки навіть за межі Хорватії , наприклад до Венеції.
Незабутнім стане для молодят і їхніх друзів весілля на священній землі Ізраїлю. Залежно від релігійних переконань наречених і висловлених ними побажань , весільне торжество може бути організовано у формі православного вінчання або традиційної єврейської хупи . Готелі Ізраїлю досить дорогі, тому орендована для урочистої події нерухомість в Ізраїлі може істотно знизити статтю витрат на розміщення гостей . У комфортабельних апартаментах або на затишній віллі ви будете почувати себе як вдома , що допоможе легше впоратися з хвилюванням , неминучим супутником такої неординарної події як одруження . Оренда ізраїльської нерухомості оформляється нескладно , але найголовніше ─ вона відкриває більш широкі можливості для підготовки до реєстрації шлюбу та для ознайомлення з весільними традиціями Ізраїлю , надає більше свободи , дозволяє запросити на закордонне торжество будь-яке число гостей , робить ваше свято яскравим та незабутнім.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин