завантаження...

Весілля в Європі

altЯк поєднати разом розкішне одруження і весільну подорож за кордоном? Як провести обряд вступу в шлюб не в звичайній обстановці , а в розкішному готелі , старовинному замку або на березі океану? Все це можливо , якщо наречений і наречена вибрали такий популярний вид одруження , як весілля за кордоном.
Весілля за кордоном - це модний сьогодні у всьому світі вид туризму. Виїжджають в іншу країну не тільки наречені , а й їхні гості : друзі та родичі. Зазвичай при цьому всіма формальностями займається спеціально обрана компанія , яка пропонує безліч різних напрямків для такої подорожі . Дивно , але витрати на таке незвичайне і розкішне весілля цілком прийнятні і їх можна порівняти з витратами на традиційне торжество в рідному місті.
Деякі ставляться до ідеї весілля за кордоном з недовірою , оскільки задаються питанням , чи можливо офіційно укласти шлюб в чужій країні. Закони безлічі країн цілком допускають проведення процедури вступу в шлюб іноземців , при цьому такий шлюб буде визнаний в Україні. Якщо наречений і наречена хочуть провести весілля за кордоном , включаючи проведення офіційної церемонії , то вони можуть вибрати одну з таких країн . Інший варіант - укладання шлюбу на батьківщині і виїзд за кордон тільки для проведення красивої урочистої частини . Такий варіант особливо підходить тим , хто бажає святкувати народження своєї сім'ї на острові в океані , в горах або навіть у пустелі!
Чому ж весілля за кордоном сьогодні настільки популярне? Справа в тому , що в багатьох країнах є величезна кількість мальовничих місць , наприклад , старовинних замків , в яких проводяться подібні церемонії. Якщо організувати весілля в такому місці , то можна забезпечити кращі враження та яскраві спогади на все життя. Інша причина - бажання виділитися , зробити своє весілля оригінальним, таким яке запам'ятовується. Погодьтеся , що багато весіль схожі одне на друге, наче близнюки. Якщо ж церемонію одруження провели в ратуші європейського містечка , а торжество проходило в замку , в якому збереглася чудова атмосфера старовини , то враження будуть зовсім іншими.
Весілля за кордоном - це вибір тих , хто мріє про незвичайне тематичне весілля . Якщо за сюжетом сценарію йдеться про піратів , то цікавіше провести торжество на березі справжнього моря , а то і на справжньому безлюдному острові! Якщо весілля розгортається за сценарієм , в якому діють французькі аристократи 17 століття , то набагато реалістичніше воно буде виглядати саме у Франції , в одному з розкішних замків. Підібрати відповідне місце можна практично для будь-якого тематичного сценарію весілля.
Ті , хто вже отримав досвід одруження за кордоном , щасливі, що зробили такий вибір. Справді , гарне весілля і подорож - це найбільш приємне поєднання для того , щоб почати сімейне життя .

Ви романтична та мрійлива натура, тоді  драмы онлайн смотреть бесплатно  саме для вас. Великий вибір фільмів на будь - який смак.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин