завантаження...

Весілля з "родзинкою"

altВесілля не як у всіх - хто не мріє про це? Однак у той же час багато молодят не хочуть відмовлятися від традиційного сценарію. Більшість наречених, переглядаючи весільні сукні, сценарії весіль, мріє про торжество без надмірностейі. Як же бути? Відповідь проста - треба внести "родзинку" в класичне весілля з викупом, прогулянкою, банкетом. З викупу можна і почати. Якщо нареченого біля під'їзду або ганку будинку зустрінуть ведучі  або завзяті циганки, це неодмінно здивує і захопить гостей. У такому дусі можна провести всі майбутні конкурси для нареченого, використовуючи карти, хустки, бубон.

Після того, як наречений пройде всі випробування, разом з нареченою він їде в рагс. А що, якщо замінити звичайну процедуру реєстрації? Чому б не обмінятися колечками, наприклад, у парку старовинної садиби або у відомому клубі? Багато весільних агентств надають таку послугу. Церемонія виїзної реєстрації може пройти за наступним сценарієм. Гості приїжджають на заміську галявину, де їх зустрічає наречений. Після того, як всі запрошені розсядуться (заздалегідь ставляться стільці, фуршетні столи), починається саме дійство. Батько веде свою дочку-наречену до нареченого, котрий чекає у оформленої живими квітами арки. До речі, кілька слів про наречену. Зовсім не обов'язково підбирати вбрання чисто білого кольору, в салонах представлені весільні сукні з кольоровими вставками, різних відтінків білого кольору. Таке вбрання буде оригінальним і винятковим. Повернемося до церемонії. Під приємну мелодію (грає інструментальний ансамбль) реєстратор вимовляє урочисту промову, молоді дають клятву вірності, обмінюються колечками. А потім - поцілунок під красивим дощем з пелюсток троянд. Наречений з нареченою можуть запустити в безкрає небо білих голубів або повітряні ліхтарики. Завершується церемонія фуршетом. На фуршетних столах можуть бути розставлені келихи під шампанське, тарілки з канапе, фруктами. Оригінальністі додадуть  шоколадні фонтани.

Таку романтичну атмосферу можна створити і на весільній прогулянці. Уявіть собі цю картину: під'їжджає святково прикрашена карета, запряжена трійкою коней, і молоді зі свідками відправляються в невелику подорож. Красиво, чи не так? А якими цікавими і незвичайними вийдуть фотографії!

Як організувати банкет? Урізноманітнити традиційний банкетний стіл нескладно - було б бажання! Безсумнівно, привернуть увагу фонтани з лікеру, шампанського, соків. Такі каскадні фонтани, в які можна опускати шматочки фруктів або невеликі булочки, працюють до декількох годин. Прикрасять стіл композиціями з овочів або фруктів. Це мистецтво - вирізати фігури, квіти з овочів і фруктів - називається карвінг. Знайти майстрів карвінгу можна по оголошеннях, розміщених в інтернеті. Викличуть захват і крижані фігури. Зроблені з спеціального матеріалу, вони не тануть у на протязі всього банкету. Крім конкурсів, які проведе тамада, "родзинкою"  програми можуть стати: костюмована фотосесія, піротехнічне шоу, шаржі, зроблені карикатуристом. А завершальну крапку на весіллі поставить святковий салют на честь молодят!

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин