завантаження...

Весільний політ на повітряній кулі

Придумати дійсно оригінальний і креативний сценарій для весілля часто буває непросто. Людина, яка живе в сучасному світі, як правило, випробувана в всяких видовищах, багато чого бачила, і багато де побувала, а тому її непросто здивувати і вже тим більше вразити надзвичайною подією або врочистістю. Але людина завжди залишається людиною і багатьом з нас хочеться і романтики, і бурі емоцій, і чогось прекрасного, але в той же час нового, незвіданого. Один із прикладів не тільки дуже красивих, але і дійсно незвичайних весільних сценаріїв - політ на повітряній кулі.

Звичайно, таке весілля несе в собі деякі організаційні складнощі, основна з яких - наявність льотної погоди, однак молодят, що зважилися на такий екстрим, це не зупиняє. Зараз досягнення технічного прогресу дозволяють спрогнозувати погоду з високим ступенем точності за кілька діб, тобто у вас буде в запасі досить великий проміжок часу на підготовку, тому що зважилися на такий незвичайний весільний сценарій рідко доводиться розчаровуватися .

Знайдеться дуже багато місць, які варто побачити з висоти польоту птахів. Політ на повітряній кулі завжди викликає бурю емоцій у будь-якого новачка. Кошик кулі відривається від земної поверхні настільки плавно, що цього, як правило, навіть не помічають. Страх перед висотою зникає дуже швидко, і на зміну йому приходить захват!

У польоті всі почуття людини гранично загострюються, а позитивні емоції просто зашкалюють з головою, коли одна панорама непомітно для очей змінює іншу, а відчуття безмежного простору навколо дарує незабутнє відчуття, що дива можливі насправді, і казкова пригода відбувається з вами тут і зараз.

Нудьгувати під час польоту не доводиться. Відкривається традиційна пляшка шампанського, а «керманич» повітряної кулі демонструє чудеса пілотажу, змушуючи аеростат то спускатися прямо до верхівок дерев, щоб пасажири змогли нарвати шишок, то пролітає над річками та озерами, щоб можна було поспостерігати за підводним життям.

Незайвим буде нагадати, що в політ варто брати, по можливості, зручне взуття та одяг, а також подбати про головний убір для захисту від сонця. При виборі компанії орієнтуйтеся не тільки на ціну, але в першу чергу, на забезпечення безпеки польоту, що безпосередньо залежить від досвіду команди пілотів. У цьому сенсі варто довіряти професійним спортсменам, знаючим до тонкощів всі можливості повітряних куль, а тому відмінно розуміючим, де закінчується безпека, а де починається ризик . Вибравши компанію, вам залишається тільки купити спеціальний сертифікат на політ на повітряній кулі і узгодити день вильоту. Багато потрібних речей для подорожей ви знайдете в  интернет-магазине 2рест.

Політ залишає в душі якийсь незабутній відбиток, який звільняє від суєти звичного життя і дарує відчуття казки, сну з дитинства - випробувавши цю дивовижну пригоду по- різному згадують і описують ці почуття, які надовго врізаються в пам'ять.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин