завантаження...

Вибираємо шоу програми на весілля

З чого починається підготовка до весільного торжества? Звичайно ж, з пропозиції руки і серця - відповість молода дівчина, і буде не зовсім права. Як стверджують фахівці, що працюють у весільній індустрії, підготовка до торжества, починається, перш за все, з вибору загального стилю весілля і, відповідно, банкетного залу. Отже, молода пара та їхні батьки вирішили це питання, і тепер саме час подумати про те, як зробити так, що б гостям на весіллі не було нудно.

Розваги на весіллі - необхідний атрибут торжества?

Говорячи про шоу-програму, не можна не відзначити, що багато залежить від загальної тематики весілля і, звичайно ж, запланованого бюджету торжества. Найбільш часто зустрічається формат весільних розваг - це окремі, нічим не пов'язані між собою номери, виконані професійними артистами.
Неможливо уявити собі весілля без шоу-програми, оскільки саме вона, а далеко не їжа на столі і загальний антураж створює настрій свята. І хто знає, цілком можливо, що і через багато років гості будуть згадувати торжество із захопленням і самими позитивними враженнями саме завдяки особливо яскравим номерам.

Як правильно вибрати розважальні номери?

Отже, як же не зробити фатальної помилки, вибираючи розважальні номери для вашого торжества? Перш за все, пам'ятайте, що існують так звані вузькоспеціалізовані розваги і ті, які розраховані на широку публіку. Так, наприклад, виступ рок-музикантів оцінять представники молодого покоління, а фаєр-шоу на весілля прекрасно доповнить торжество будь-якого плану: як класичного, так і стилізованого. Тому, вибираючи тип розваги, подумайте про те, чи не є воно вузькоспеціалізованим, і чи дійсно припаде до смаку всім вашим гостям. Подумайте про те, щоб провести ігри квест  http://xn----8sbemx8bcfls.xn--p1ai/articles/kvesti/kvest-igra-vykhod/

На що звернути увагу

Ви визначилися з типом розваг на торжестві: виступ вокаліста, танцюристів, фаєр-шоу, феєрверк або ж щось іншого, і тепер саме час зайнятися вибором артистів. А тут також існує чимало "підводних каменів". Так, багато хто звик довіряти рекламі і відгукам в інтернеті, а між тим, оцінити професіоналізм і особисті якості артиста можна виключно при особистій зустрічі. Адже крім досвіду роботи і професійних якостей, артист повинен вам імпонувати, як людина - інакше вам просто буде некомфортно.

Таким чином, особиста зустріч якщо не обов'язкова, то вельми бажана - так ви зможете не тільки більше дізнатися про артистів на весілля або команду, чий виступ планується на вашому торжестві, але і в спокійній обстановці обговорити окремі деталі.
Окремо варто сказати і про портфоліо. Хороший артист сам запропонує вам поглянути на його найбільш вдалі роботи, і це, мабуть, стане найбільш переконливим доказом професіоналізму. У будь-якому випадку, переглянувши портфоліо, поспілкувавшись з артистом, ви зможете вже точно визначитися з тим, розділите ви з цією людиною радість свого свята, чи ні.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин