завантаження...

Відеозйомка весіль в русі

Відеозйомка весіль в русіНікого вже не здивуєш гарними кадрами з весілля, гості та рідні чекають чогось емоційного і глянцевого. Варто тоді спробувати здивувати всіх незвичайним відео.

Кожній молодій парі хочеться, щоб їх весілля пройшло не як у всіх, а по-особливому і незабутньо. Сучасні молодята не хочуть обмежувати своє коло весільних розваг лімузином, пусканням голубів і роз'їдання традиційного короваю. Зараз весілля стали набагато яскравішим і цікавішим, бо можливостей для таких весіль стало більше, інформації про цікаві сценарії і просто відгуків знайомих. 

Весілля в стилі кантрі, весілля в епоху стиляг, осінні яскраві весілля і зимові казкові - асортимент і вибір перевершує всі традиційні варіатни весіль.

Звичайно, коли готується таке грандіозне весільне шоу, неодмінно хочеться його зафіксувати на плівку. Вибір фотографа на весілля займає в молодят часу так само, як і оренда банкетного залу і підбір весільного плаття нареченої.

До відеооператорів на весілля поки що наш ринок відноситься підозріло і не завжди знає, як їх вибирати і яким буде кінцевий продукт. Фотокниги будуть багато разів перегоратися після весілля, а кілометри плівок з весільного банкету будуть мусолити в основному тільки мами та інші родичі.

Ще одна крайність весільної відеозйомки - це любителі спецефектів. Після обробки плівки, молодята отримують літаючих навколо них мультяшних метеликів, нареченого, який світить зубами і стріляючий кулеметною чергою погляд нареченої. Сумнівне задоволення для любителів прекрасного.

Ми перестали хотіти примітив і стандарти, але яким нам бачиться ідеальний весільний фільм мало хто розуміє. Адже на фільм, як в Голлівуді, явно не вистачить бюджету.

Однак, з'явилася нова можливість не за голлівудський бюджет зробити весільне відео оригінальним, динамічним і цікавим - це додати у весільний фільм професійну відеозйомку в русі .

Відеозйомка в русі

Відеозйомка весілля стане сучасним і незвичайним елементом весільної програми. Додасть відчуття кінематографічності весільного дня і приверне загальну увагу.

Звичайно, можна посадити оператора в машину до когось з гостей і попросити познімати збоку з малого віконця, але набагато краще і професійно проводити відеозйомку з заднього люка. Тільки в цьому випадку автомобіль з оператором може з усіх боків об'їжджати весільний кортеж і знімати його звідусіль. Таких кадрів ви точно ще не бачили на весіллях друзів.

Уявіть, як красиво буде виглядати кадр, коли відеокамера знімає попереду лімузин. Раніше таке було можливе тільки на професійних кінозйомках, коли на капот машини прикріплювали камери. Тепер це можливо і в Києві, причому за скромніші кошти.

Спеціальні можливості автомобіля і оператора дозволяють зробити відеозйомку в русі більш плавною і динамічною. Оператор і водій постійно перебувають на зв'язку, що дозволяє їм рівно і чітко проводити зйомку з боку. Далі під час відеомонтажу залишають найкращі й плавні моменти, накладаючи на відео динамічну музику.

Так приємно буде з боку подивитися на радісні емоції і вирази осіб після виходу з РАГСу. Даний відрізок весільного дня буде красиво відокремлювати подорож, наприклад, від РАГСу до прогулянки чи ресторану. Це новий погляд на себе і своє весілля.

Як влаштована відеозйомка

У зйомці весільного кортежу будуть брати участь всі автомобілі гостей. Зйомка зніме радісні обличчя, махаючі руки тощо. Всі ті моменти, які раніше діставалися на радість лише проїжджаючим повз машинам, будуть відображені на плівці.

До того ж, при монтажі весільного фільму ви отримаєте цілісну історію розвитку подій. Рух під час переїздів додасть динаміку і розвиток фільму.

Щоб отримати ексклюзивну відеозйомку весілля , слід звернути увагу на запропоновані послуги. Наявність операторського стажу, спеціально обладнаної машини і високоякісних камер, що знімають у високому дозволі HDV і FullHD, обов'язково! 

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин