завантаження...

Виготовлення бруківки - технологія вібропресування

Для надійного покриття двору та облаштування зручної території гарний вибір купити бруківку. Таке міцне довговічне мощення цілком виправдовує свою вартість, адже ціна бруківки виправдана за рахунок технології вібропресування та використання високоякісної сировини, що в результаті дає високоефективні експлуатаційні характеристики.

Технологія вібропресування

Бруківка Краснебрук виготовляється автоматизованим способом. В основі методу вібропресування - ущільнення бетонного розчину внаслідок роботи вібратора, на якому стоїть піддон з бетоном, а зверху на нього здійснює тиск пуансон, що також вібрує. Таким чином, правильний підбір сировини та дотримання технології пресування та твердіння. Готові елементи відправляють в спеціальне приміщення, де вони набирають міцності.

Вібропресуванням називають спеціальну технологію, що передбачає заповнення прес-форми бетоном, яка відправляється на станину. Тут на неї зверху та знизу здійснюється вплив вібрації. Виробництво таким методом дозволяє застосувати суміш з мінімальною кількістю води. Тривалість процесу - 3-5 секунд. Незважаючи на короткий час, коефіцієнт ущільнення становить 0,98-0,99. Прес-форма знімається, адже вона виконала свою роль - надала форми кожному елементу та розділила бетонну суміш, після цього бруківка набирає міцності.

Для досягнення покращеної фактури бруківки велике значення має фракція піску, найкраще підходить 3-10 мм.

Етапи вібропресування

Спочатку за допомогою крану завантажується гранвідсів в прийомний бункер для сипучих. Через спеціальну стрічку подається в підйомник та засипається міксер для змішування. Сюди ж засипається пісок. З прийомного бункера в дозатор подається цемент, після цього він також потрапляє в бетонозмішувач. Потрібна кількість води набирається в дозатор та потрапляє в змішувач, після чого він починає свою роботу. Перемішування триває до отримання однорідної маси. Суміш переходить до бункеру вібропресу, на цьому завершується перший етап приготування.

Далі потрібно приготувати верхній шар бруківки. Гранвідсів ретельно просіюється та транспортується далі, а залишок на ситі зсипається. Вищеперечислені етапи повторюються. Лише при виготовленні кольорової бруківки у верхній шар додають пігмент.

Після ретельного змішування бетонна суміш потрапляє в другий бункер. Починається формування першого шару. Матриця притискає технологічний піддон зверху вібромайданчика. Після завантаження формовочної суміші в матрицю опускається пуансон та починають свою роботу вібратори. Віброімпульси впливають на ущільнення матеріалу, що займає не більше 3-5 секунд. В такій самій послідовності формується нижній та верхній шар бруківки. Піддони зі сформованими виробами складаються штабелями одне на одного і переправляються в приміщення, де стоять протягом доби.

На підприємстві КраснеБрук https://krasnebruk.com.ua високотехнологічне виробництво, переконайтеся самі в якості вібропресованих виробів!

 

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин