завантаження...

Як налагодити відносини з родичами чоловіка

сім'я

Кожна жінка, яка вступає в шлюб, абсолютно не готова до того, що разом з чоловіком у неї з'являється маса нових родичів. І не кожна жінка розуміє, що родственники мають величезний вплив на вашого чоловіка. Якщо ви налагодите з ними контакт, вони будуть стояти за вас стіною. А якщо розсваритися, вони зможуть зробити ваше життя нестерпним. 

Почнемо з самого головного - з свекрухи. Кращий спосіб розташувати її до себе - питати поради з будь-якого приводу. Ніхто не пропонує вам жити її розумом, але будьте мудрі й дайте їй зрозуміти, що цінуєте її думку. У свекрухи повинно виникнути відчуття - вона як і раніше потрібна, і тепер не тільки своєму улюбленому синові, але і його супутниці. Через деякий час йдіть далі - заявилися в гості, просто так, одна, потім сховайте яку-небудь дрібничку (наприклад, заварювальний чайник) і скажіть приблизно так: «Такий миленький! Побачила і вирішила вам купити! ». Вислуховуйте скарги свекрухи, співчуває їй, але при цьому не забувайте про компліменти, наприклад такий: «Хоч у вас і болять ноги, виглядаєте ви чудово». 

Ніколи не сваріть при свекрухі чоловіка! Пам'ятайте, вам він чоловік, а для неї улюблений синочок, якого ви в неї забрали. Якщо свекруха при вас почне лаяти вашого чоловіка, ні в якому разі не підтримуйте її. Насправді вона не вважає свого сина поганим, і бурчить тільки для порядку. Ніколи не обговорюйте зі свекрухою своїх родичів і батьків. 

Домогтися розташування свекра набагато простіше. Він зазвичай налаштований по відношенню до невістки дружелюбно. Перше, що потрібно зробити - звернутися до нього за допомогою (наприклад, якщо він шофер, поскаржтеся йому на погано працюючу «шістку»). Будьте уважні, коли він вдаряється в розповіді про свою роботу або життя і запам'ятовуйте деталі, а під час наступної зустрічі задавайте на ці теми питання - йому буде дуже приємно. Багато чоловіків люблять згадувати героїчні епізоди зі свого життя. У колі сім'ї їх вислуховували сто разів, і ледь ваш свекор розкриває рот, присутні тихо стогнуть: «Не треба знову розповідати, як ти витягнув дитину з ополонки / зняв кота з високого дерева / врятував сусідську бабусю, коли у них була пожежа». Ви ж повинні проявити непідробний інтерес - не прогадаєте. 

У багатьох сім'ях є людина, над яким потішаються. Найчастіше це дідусь чи бабуся. Так от, не беріть участі в загальних забавах. Бабуся, якій 10 років не давали рота розкрити, буде рада будь-якому знаку уваги і при кожному зручному випадку буде говорити, яка ви добра, чуйна і взагалі як пощастило її онукові.

Буває так, що сім'я ділиться на групи, які ведуть між собою непримиренну війну. Ні в якому разі не примикайте до однієї коаліції. Тримайтеся осторонь, і ваш шлюб стане набагато міцнішим, якщо чоловік зрозуміє - дружина не скандалістка, а розумна жінка.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин