завантаження...

Як не попастись на весільні "махінації"

весільні "махінації"Хочемо вам запропонувати цікаву статтю для тих, хто планує весілля і не хоче попастись на різні махінації та "розводи".

Ресторан

Для одних весілля - свято, а для інших - привід нажитися на чужому щастя. У ресторані розпорядник спробує нав'язати вам якомога більше страв. Особливо, друге гаряче. Але це марна трата грошей. Фахівці кажуть, що гості приділяють увагу їжі тільки перші 15 хвилин, в час, що залишився тільки закушують. Підраховано: стандартний банкет триває 5-6 годин. За цей час гість може з'їсти кілограм їжі і випити в середньому півтори пляшки вина.

Банки

Не вистачає коштів на весільний бенкет. Вирішили взяти кредит. Будьте уважними. Якщо вам будуть пропонувати вигідний та безвідсотковий кредит, наприклад овердрафт на короткий термін, не поспішайте погоджуватись. Уважно прочитайте умови договору, можливо співробітники вам не все говорять...

Автомобіль

Розцінки на прокат машин приблизно скрізь однакові. Але є фірми, в яких орендна плата в півтора-два рази нижча. Але й результат відповідний. У підсумку виходить, що або лімузин взагалі не приїжджає на весілля, або приїжджає, але зовсім не лімузин. Щоб такого не трапилося, особисто виберіть в парку автомобіль і запишіть в договорі його держномер, колір і кількість місць, на які він розрахований. Візьміть з собою в машину штурмана - людину, який добре знає дороги. Трапляється, що водій свідомо їде далеким маршрутом, щоб не укластися в оплачений час, змушуючи молодят переплачувати.

Весільне плаття

Саме ризиковане - шити весільну сукню на замовлення. Обов'язково пропишіть в договорі дату здачі замовлення - за тиждень до весілля. Тільки так в разі форс-мажору, у вас буде час купити готове плаття і повернути сплачену заставу.

Фото і відео

Свої послуги в сфері фото і відеозйомок пропонують багато. Серед них багато дилетантів. Закінчив тижневі курси і вже весільний фотограф. Робота такого майстра коштує не дорого, але і результат не вражає. Обов'язково подивіться портфоліо і дізнайтесь - професійна техніка у оператора чи побутова. Не полінуйтеся, складіть з фотографом і оператором договір і обов'язково внесіть аванс. Це гарантія, що оператор не передумає в день весілля і не візьме більш "смачне" замовлення.

Таким чином, ресторан і оренда автомобіля - це найбільші витрати на весіллі. Якщо ви прислухаєтесь до наших порад, то заощадите до 25% від ціни. А це чималі гроші. 

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин