завантаження...

Як одягти дитину на весілля?

Нехай до весілля вашого чада ще далеко , але якщо вже дитина , як і ви , в числі запрошених на весільне торжество ваших родичів або друзів , то вибору його святкового вбрання варто приділити чи не більше уваги, ніж одягу дорослих. Адже дуже важливо сформувати правильне ставлення дитини до урочистих заходів , які є частиною нашої культури , виробити у нього відчуття стилю і розвинути хороший смак. Вирішенню цих завдань сприяє спільний вибір дитячого одягу до того чи іншого торжества. 

Слід пам'ятати , що діти дуже уважні - найменша відмінність у наряді дитині від одягу інших може серйозно засмутити його .

Так само , як і у випадку підготовки до весілля дорослого , весільну  "форму"  для дитини варто купувати на один раз , адже весілля - це подія екстраординарна . Зрозуміло , дитячий одяг для весілля коштує значно дешевше , ніж для дорослих. Однак святковий одяг для дітей обходиться набагато дорожче , ніж повсякденні речі.  Якщо ви віришили підібрати і  купить куртки для девочек, тоді зверніть свою увагу на компанію "Фасончики", доступні ціни та широкий асортимент саме для вас.

Купувати варто тільки той одяг , яка підходить для дитини тут і зараз , адже максимум , де ще можуть знадобитися піджак або дитячий фрак - це на святі в дитячому саду або на першій лінійці в школі. Не варто скупитися при покупці , адже в майбутньому ваше чадо буде купувати одяг самостійно , і закладене батьками ставлення до святкового одягу гратиме при цьому далеко не останню роль.

Штани, так само як і піджак , повинні бути , по можливості , класичного крою , без зайвих прикрас , як це властиво дитячому одягу в принципі. Досить складно підібрати для дитини краватку - занадто малий асортимент цієї продукції саме для дітей. У разі , якщо краватку підібрати не виходить , цілком можна обійтися метеликом , найкраще - справжнім , оскільки імітатори метелики занадто погано тримаються на комірі , а значить , в середині вечора такий метелик може легко загубитися де-небудь на підлозі ресторану , під ногами у танцюючих .

Запонки краще не використовувати , адже навіть у дорослих вони губляться досить часто , що вже говорити про дітей. При купівлі весільного одягу для дитини завжди варто враховувати , що він може бути ним забруднений буквально в перші години торжества. Не полінуйтеся придбати хоча б другу сорочку , щоб у разі , якщо хлопчик забруднить першу , його можна було швидко привести в порядок.

Що стосується взуття , то , купуючи взуття класичного фасону , краще всього вибрати його на пів розміру більше , ніж ніжка дитини. Весілля для дітей - випробування не менш серйозне , ніж для молодят - адже дитині доведеться велику частину дня провести на ногах. Значить , і взуття повинна бути максимально вільним.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин