завантаження...

Як підштовхнути його до одруження?

" Ми вже кілька років разом , і я як і раніше жити без нього не можу. Думаю , він теж любить мене. Нам подобається бути завжди поруч. Чому ж він не одружиться зі мною? ! ". Такі або приблизно такі думки не дають спокою багатьом дівчатам , які давно зустрічаються з коханими чоловіками або навіть живуть з ними в громадянському шлюбі.
Якщо вона заводить про це мову , він вважає за краще відвести розмову в бік або прямо заявляє , що поки не готовий. До чого ? До відповідальності за сім'ю і до міцного шлюбу . Внутрішні страхи та невпевненість утримують чоловіка від такого довгоочікуваного для неї рішення. Що ж робити жінці для того , щоб допомогти своєму хлопцеві прийти в готовність?
Якщо ви давно разом , а він до цих пір не запропонував одружитися , значить , треба щось міняти. Для початку перестаньте постійно нагадувати йому про ваше непереборне бажання вийти за нього заміж - чоловіків це лякає. Просто виключіть цю тему зі своїх розмов , забудьте про натяки і підказки . Зробіть вигляд , що вас повністю влаштовує нинішня ситуація.
Почніть ретельно доглядати за собою , постарайтеся показати йому , як ви себе любите. Дайте йому зрозуміти , що вам і без нього може бути комфортно . Не варто канючити і відмовляти його від поїздки на риболовлю чи від зустрічі з друзями у футбольному барі. Нехай йде і розважається - ви теж знайдете , чим себе зайняти. Приділяйте більше уваги своїм хобі , розвивайтеся , вчіться чомусь новому , поки його немає поруч. Хай він знає , що без нього ви не помрете від нудьги.
Запишіться на курси іноземної мови або ландшафтного дизайну , купіть абонемент у фітнес - зал , почніть займатися танцями. Виберете те заняття, яке вам найбільш цікаво, і постарайтеся домогтися успіху. Нехай він бачить , яка цікава , яскрава жінка поряд з ним , і пишається нею .
Не забудьте приділяти увагу і його хобі - намагайтеся розділяти інтереси коханого чоловіка. Станьте для нього тією людиною, яка як ніхто інший зможе зрозуміти його і у разі потреби дати ділову пораду .
Будьте максимально незалежною від нього , особливо в матеріальному плані. Він боїться брати відповідальність , тому не поспішає з пропозицією руки і серця. Бачачи , що поруч з ним сильна, впевнена в собі і самостійна жінка , він зрозуміє , що з такою дружиною відповідальність можна буде ділити на двох. Його внутрішні страхи почнуть розсіюватися.
Зробіть так , щоб він бачив - його кохана жінка викликає інтерес у інших чоловіків . Це не означає , що треба відчайдушно кокетувати з усіма підряд . Нехай він не стільки ревнує , скільки пишається.
Будьте господарською , але не надмірно. У будинку повинні панувати порядок і чистота , а не стерильність. Не варто звалювати на себе всю роботу по дому -  класична куховарка викликають нудьгу і жалість. А адже ми хочемо зовсім іншого ставлення до себе , правда?
Поважайте свого коханого чоловіка. Ніколи не ображайте його ні при сторонніх , ні наодинці . Не будьте занадто примхливими і вимогливими . Намагайтеся по можливості самі вирішувати свої проблеми і тільки при необхідності просити його про допомогу.
Через деякий час після того , як ви почнете дотримуватися цих рекомендацій , вам обов'язково доведеться почути заповітні слова з пропозицією руки і серця. Адже він щиро любить вас і хоче бути поруч , але внутрішні страхи зупиняють його . Поруч із сильною, мудрою , доброю , цікавою і головне люблячою жінкою він перестане сумніватися і прийме , нарешті , таке важливе для вас рішення .
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин