завантаження...

Як правильно фотографувати весілля

правильно фотографувати весілляЗйомка щасливих молодят - чи не головна складова торжества. Не дивно, що багатьох хвилює, як правильно фотографувати весілля, щоб закохані залишилися задоволені отриманими знімками.

Потрібно пам'ятати, що фотографії вашого авторства - це все, що залишиться на пам'ять у молодят після заходу, за винятком хіба що весільного плаття, яке сьогодні багато хто бере в оренду. 

Крім того, ці знімки чоловік і дружина будуть показувати своїм дітям через багато років, не кажучи вже про те, що фотографії миттєво з'являться на сторінках молодят в соціальних мережах. 

Як можна здогадатися, на фотографа покладається величезна відповідальність. Щоб не підвести молодят і зробити нехай не геніальні, але приємні оку знімки, досить дотримуватися ряд простих рекомендацій.

Імпровізуйте, але готуйтеся

Зрозуміло, пошук цікавих деталей, наприклад, оригінальних весільних келихів або нервуючого батька нареченої, ніхто не відміняв. Проте напередодні торжества вкрай важливо ознайомитися з планом проведення весілля і маршрутом майбутніх молодят, наприклад, якщо ви проводите свадебную фотосъёмку в Одессе, обов'язково відвідайте набережну, щоб нічого не пропустити з деталей.

Крім того, приділіть увагу чисто технічним моментам - наприклад, якості освітлення у Палаці одружень.

Уміло поєднуйте репортажні кадри з постановочними, тоді ймовірність помилитися мінімальна. Кожен професійний фотограф завжди має в запасі кілька цікавих ідей. У той же час потрібно бути готовим до традиційних сюжетів - кидання букета нареченої або вітальних тостів гостей. Таке два рази ніхто повторювати не буде.

Станьте для молодят кращим другом

Від хорошого фотографа потрібно не тільки вчасно натискати на кнопку, а й бути з чоловіком і дружиною «на одній хвилі». Щоб знімки вийшли дійсно на диво, молодята повинні повністю довіряти фотографу і відчувати себе перед камерою максимально вільно.

Тому перед весіллям варто ще раз поспілкуватися із закоханими, щоб знайти якомога більше точок дотику, а також зрозуміти, який результат молоді хочуть отримати від вашої спільної роботи.

Задайтесь питаннями: чи є у нас взаєморозуміння? Чи комфортно перебувати поруч? Якщо ви чітко усвідомлюєте, що нічого хорошого з цієї затії не вийде, краще скасувати зйомку - тільки, зрозуміло, не за два дні до весілля.

Найміть асистента

Одна камера - це добре, а дві - ще краще. Немає нічого поганого в тому, щоб запросити на зйомку помічника.

По-перше, знімальне обладнання порядно важить, по-друге, іноді потрібно підсвічувати затінені ділянки кадру за допомогою відбивача, а по-третє, встежити за всіма сюжетами просто неможливо. Логічно, що чим більше фотографій ви будете мати на руках, тим більше шансів виявити щось вартісне.

Останнім часом дуже актуальний тренд, коли другий фотограф знімає весілля на мобільний телефон або смартфон. У такого способу є кілька переваг. Найголовніше - при зйомці на телефонну камеру гості почувають себе більш розкуто, ніж якби їх знімала важка зеркалка.

Крім того, асистент може відразу обробити знімки і поділитися ними з нареченими в Твіттері, не кажучи вже про те, що вага такої камери мінімальна.

Дотримуйтесь термінів

Знімальний процес - лише півсправи, фотографії ще необхідно опрацювати і надати на диску (флешці) в кращому вигляді. Обов'язково обговорите точні терміни здачі роботи, здатність знімків і вартість корекції фото, якщо вона не входить в стандартний пакет послуг.

Також може знадобитися додаткова обробка в тематичному стилі весілля - наприклад, глянцевому, якщо чоловік і дружина грали ролі топ-моделей, або ретро, ​​в разі якщо наречені приміряли на себе образи 60-х років.

Будьте готові до того, що наречена попросить «замазати прищики»: такі моменти бувають завжди. І обов'язково попередьте молодят, якщо якийсь час будете перебувати поза зоною доступу.

завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин