завантаження...

Як правильно зберігати весільну сукню

Весілля зовсім скоро, але приводів для хвилювання стало  менше. Звичайно, адже найголовніше придбання вже зроблено: куплена красива весільна сукня, про яку ви марили з п'ятирічного віку. І бантик знаходиться там, де йому належить бути, і колір саме такий, який ви хотіли, і сіло, що вже приховувати , ідеально. Тепер необхідно зберегти головну перлину майбутнього весільного торжества в належному вигляді, щоб на святі воно виглядало так само чудово, як і в магазині.

Купивши весільну сукню в салоні  http://grande-ajour.com.ua/, займіться доглядом за ним відразу після прибуття додому. Для початку звільніть місце в шафі, куди ви плануєте його помістити. Щоб поділ сукні не "підмітав" підлогу, слід повісити наряд вище. У цьому випадку буде виграшним роздільний варіант сукні, що складається з спідниці і корсета - вони будуть чекати дня весілля на окремих вішалках.

Вийміть плаття з упаковки і ще раз перевірте, щоб не було потемнінь і плям, а декоративні елементи ( стрази, бісер, стеклярус ) перебували на місці. Після ретельно проведеного огляду можна поміщати наряд в шафу. Вішати плаття (неважливо, суцільний або роздільний варіант ) потрібно тільки за спеціальні петлі, вшиті з внутрішньої сторони швів. Якщо весілля ще не скоро, обов'язково поверх сукні накиньте целофан або спеціальний чохол, який зазвичай продається в комплекті. Чохол треба трохи відкрити, щоб плаття "дихало повітрям".

Якщо вибраний наряд має ще нижню спідницю з обручами, то обов'язково розпакуйте її, розправте і повісьте в ту же шафу. Ні в якому разі не зберігайте весільну сукню в складеному вигляді, інакше ви ризикуєте все торжество провести у пом'ятому і деформованому вигляді. Фата - обов'язковий елемент весільного наряду, повинна бути такою ж красивою, тому її потрібно акуратно розправити і повісити на окремий вішак.

Увечері, напередодні найважливішої події, подивіться, чи немає  "заломів" на тканині. Гладити плаття праскою - справа ризикована, тому краще заздалегідь подбати про придбання або оренду парогенератора.

Ще пара порад: закрийте шафу щільно. Ще краще - зав'яжіть або заклейте скотчем дверки. Це на випадок присутності вдома цікавих тварин, допитливих дітей і розсіяного коханого, який може помилково заглянути в шафу. Адже ми віримо в прикмети!

Якщо ви все-таки не впевнені, що зможете зберегти наряд в належному вигляді, краще скористайтеся послугою із зберігання сукні, які надають багато весільних бутіків.

Після весілля сукню необхідно якомога швидше здати в хімчистку, навіть якщо воно виглядає відносно чистою. Народні прикмети наказують заборону на продаж весільного плаття, тому більшість дівчат воліють зберігати його вдома. Ідеальний варіант для упаковки - картонна коробка великого формату, застелене тонким папером. Коробку з дорогоцінним нарядом слід тримати тільки в шафі, балкони виключаються, адже перепад температур, наявність великого скупчення пилу швидко приведуть в непридатність і саму тканину, і фурнітуру, і декоративні елементи.
завантаження...
 

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...

Інтернет магазин